Ceramika Reklamowa - ponadczasowy nośnik reklamy

Ceramiczne gadżety reklamowe takie, jak kubki z nadrukiem, szklanki z logo, czy spersonalizowane zestawy z porcelany, stanowią od lat jeden z najbardziej popularnych i pożądanych gadżetów reklamowych. Kubki z logo firmy czy szklanki z nadrukiem widujemy niemal w każdym biurze. Reklamowe zestawy ceramiczne królują w niemal każdej restauracji czy kawiarni. To gadżety, które są nie tylko praktyczne, ale też dające wiele możliwości umieszczenia naszego przekazu reklamowego. Są subtelne, a jednocześnie skuteczne.

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe z nadrukiem bez wątpienia stanowią jeden z najbardziej popularnych nośników reklamy. Możemy wykorzystać je poprzez umieszczenie subtelnego logo, sloganu reklamowego, a nawet poprzez zastosowanie nadruku na całej powierzchni. Poza wizerunkową korzyścią, kubek firmowy jest także praktyczny, co tylko umacnia jego pozycję pośród dostępnych gadżetów reklamowych.

 

W naszej ofercie zamieściliśmy całą gamę kubków reklamowych zarówno w klasycznym, jak i bardziej wyszukanym kształcie. Znajdziesz u nas nie tylko pojedyncze kubki reklamowe z nadrukiem, ale także kubki typu "Coffee2Go", kubki termiczne czy zestawy w postaci kubków "kubków dla dwojga". Oferujemy kubki, filiżanki i szklanki reklamowe ze szlachetnej porcelany, tworzywa, a także klasycznej ceramiki.

Kategoria produktu

Kategoria produktu
 • Kubki reklamowe (275)
 • Kubeczki reklamowe (95)
 • Kubki firmowe (95)
 • Kubki z logo firmy (95)
 • Kubki na zamówienie (36)

Pojemność

Pojemność
 • Wszystkie
 • 300
 • 250
 • 350
 • 280
 • 310
 • 270
 • 450
 • 200
 • 220
 • 390

zakres cen

zakres cen

Reset

filtrowanie

Na stronie

Sortuj po:

Sortuj po:

Na stronie

Sortuj po:

Sortuj po:
M_054_LA
Cena od: 

7,57 

Tomek Classic czarno/biały

M_054_L
Cena od: 

7,17 

Tomek Classic czarny

M_054_EA
Cena od: 

9,50 

Tomek Classic czerwono/biały

M_054_J
Cena od: 

7,17 

Tomek Classic granatowy

M_054_JA
Cena od: 

7,57 

Tomek Classic granatowy/biały

M_054_F
Cena od: 

6,67 

Tomek Classic jasno zielony

M_054_B
Cena od: 

6,67 

Tomek Classic kremowy

M_054_H
Cena od: 

6,67 

Tomek Classic lazurowy

M_054_D
Cena od: 

6,67 

Tomek Classic pomarańczowy

M_054_IA
Cena od: 

7,57 

Tomek Classic reflex blue/biały

M_054_VA
Cena od: 

7,57 

Tomek Classic szaro/biały

M_054_C
Cena od: 

6,67 

Tomek Classic żółty

Cena od: 

20,43 

Tomek Magic czarno/biały

M_021_PA
Cena od: 

9,77 

Tomek Premium biały

M_055_A
Cena od: 

4,90 

Tomek Small biały

M_055_DA
Cena od: 

5,00 

Tomek Small pomarańczowo/biały

M_102_LA
Cena od: 

10,00 

Tomek Supreme czarno/biały

M_102_LE
Cena od: 

11,22 

Tomek Supreme czarno/czerwony

M_102_LF
Cena od: 

10,38 

Tomek Supreme czarno/jasnozielony

M_102_LD
Cena od: 

10,38 

Tomek Supreme czarno/pomarańczowy

M_102_LI
Cena od: 

10,38 

Tomek Supreme czarno/reflex blue

M_102_LC
Cena od: 

10,38 

Tomek Supreme czarno/żółty

M_462_A
Cena od: 

6,94 

Tommy Classic biały

M_462_L
Cena od: 

8,54 

Tommy Classic czarny

M_462_EA
Cena od: 

9,48 

Tommy Classic czerwono/biały

M_462_J
Cena od: 

8,54 

Tommy Classic granatowy

M_469_AL
Cena od: 

8,54 

Tommy Duo biało/czarny

M_469_AE
Cena od: 

9,48 

Tommy Duo biało/czerwony

M_469_AJ
Cena od: 

8,54 

Tommy Duo biało/granatowy

M_106_A
Cena od: 

11,74 

Torino biały

M_123_A2
Cena od: 

9,43 

Trend biały N

M_495_A
Cena od: 

13,45 

Vision biały

M_503_GA
Cena od: 

10,03 

Viva ciemnozielony/biały

M_503_LA
Cena od: 

10,03 

Viva czarny/biały

M_503_KA
Cena od: 

10,03 

Viva kobaltowy/biały

Pagination

Kubki reklamowe – promocja marki

Kubek firmowy to idealne narzędzie do promocji marki. Te drobne upominki budują niebanalny, ale pozytywny wizerunek firmy i sprawiają, że wzrasta zainteresowanie jej ofertą. W naszej ofercie znajdują się kubki reklamowe w stylu klasycznym, czyli te o regularnych kształtach, jak również te o bardziej wyszukanym kształcie. Do wyboru jest również cała paleta barw, w których występują nasze kubki reklamowe z nadrukiem.

Planując strategię marketingową przedsiębiorstwa, konieczne jest ustalenie działań, które pozwolą firmie wyróżnić się spośród licznej konkurencji. Kubki reklamowe z nadrukiem pozwalają zawrócić uwagę konsumentów, a przy tym wzbudzić ich sympatię do marki. Podejmując działania marketingowe, warto pamiętać o aspektach psychologicznych. Badania wskazują, że wykorzystanie gadżetów, takich jak kubek firmowy, jest skuteczną strategią z uwagi na zasadę wzajemności – mówi ona o chęci oddania czegoś w zamian za otrzymany podarunek. Opierając się na tym, możemy kształtować relacje z klientami oraz budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, promując przy tym naszą markę!

 

Kubki reklamowe z nadrukiem

Zwykły kubek to nie to samo, co kubki reklamowe z nadrukiem. Możesz podarować je w ramach drobnego upominku klientom lub pracownikom. Ulubiona kawa w trakcie pracy dla wielu stała się już rytuałem. Ta kawa może być jeszcze smaczniejsza, jeśli będzie zrobiona w kubku z nadrukiem spersonalizowanym. Logo firmy na kubku z motywującym cytatem zachęci pracowników do cięższej pracy, a kofeina poprawi ich koncentrację i zmniejszy ryzyko popełniania błędów. Zainwestuj w spersonalizowane kubki reklamowe z nadrukiem – przydadzą się na niejedną okazję.

Kubek firmowy może również stanowić doskonały upominek powitalny. Dzięki temu nowi pracownicy poczują się częścią zespołu! To drobny, ale znaczący gest, który wesprze ich w zyskaniu pewności siebie w nowym miejscu pracy. Zwiększa to również poczucie przynależności do organizacji, co wpływa na zwiększenie produktywności przedsiębiorstwa!

 

Wysoka jakość i oryginalność

Podczas wyboru tego jedynego kubka reklamowego, możesz zdecydować się również na nietuzinkowe rozwiązanie. Kubek termiczny reklamowy cieszy się aktualnie dużą popularnością. Jest to gadżet elegancki i na pewno bardzo przydatny, szczególnie zimą, kiedy temperatury na zewnątrz sięgają poniżej zera. W naszym asortymencie mamy dla ciebie kubek termiczny reklamowy wykonany z nierdzewnej stali oraz plastiku z podwójnymi ściankami z uchwytem, który idealnie utrzymuje ciepło napoju. Natomiast model FREEDOM CLASSIC to porcelanowy kubek reklamowy bez uchwytu z przykrywką chroniącą przed przypadkowym rozlaniem napoju. Podwójna ścianka z porcelany sprawia, że jakość kubka jest na najwyższym poziomie, a poziom izolacji termicznej jest równie wysoki. Oryginalne modele, jakimi wyróżniają się nasze kubki reklamowe z nadrukiem i ich wielość urozmaici ci zakupy.

 

Twoje logo na naszych kubkach

Ceramika reklamowa oferuje kubki reklamowe z estetycznie wykonywanym na nich logo. Jako firma zajmująca się tym nie od dzisiaj wiemy, że sprawdzi się to wszędzie tam, gdzie liczy się pozycja marki oraz wzmocnienie jej wizerunku. Kubki reklamowe mają opcje stworzenia na nich różnych elementów, w tym loga firmy. Po napisaniu do nas z zapytaniem, stworzymy dla ciebie projekt, a następnie cały proces tworzenia się rozpocznie. Kubek z logo firmy będzie świetnym kanałem treści marketingowych. Nadruk na kubku wykonujemy różnymi technikami i dokładamy do tego wszelkich starań.

 

Niskobudżetowy nośnik reklamy

Kubki reklamowe z nadrukiem lub z logo to naprawdę tani nośnik reklamy. Kubki reklamowe różnego rodzaju możesz zamówić u nas w sklepie internetowym w każdej cenie. Są przystępne cenowo, dlatego każdy może sobie na nie pozwolić. Niskobudżetowe wersje to klasyczne kubki reklamowe w jednym kolorze z logo firmy. Natomiast jeśli możesz pozwolić sobie na więcej, to zachęcamy do przejrzenia dokładnie naszych produktów reklamowych, na których możesz umieścić nadruk bardziej spersonalizowany. Co więcej, u nas zostaniesz potraktowany indywidualnie – każde zamówienie przygotowujemy z sercem, żeby wszyscy byli zadowoleni z efektu. Niedrogie rozwiązania nie muszą być zapomniane. To może być jedna z twoich lepszych reklam!