Kubki reklamowe

Strona ceramika-reklamowa.com.pl należy do SIDE Agencja Reklamowa Remigiusz Gremlik.
Sprzedażą ceramiki reklamowej zajmujemy się od 20 lat. W tym okresie sprzedaliśmy miliony kubków z logo, filiżanek z nadrukiem, zestawów kawowych i szkła reklamowego. Naszymi klientami są zarówno instytucje państwowe, wielkie międzynarodowe koncerny jak również małe, rodzinne firmy. Jesteśmy jedną z kilku firm w kraju. która posiada status oficjalnego dystrybutora firmy Maxim co dowodzi, iż świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.
Kubki z własnym nadrukiem - dla firm i nie tylko!
Potrzebujesz wyróżnić swoją markę na tle innych? Powierz to zadanie nam! Przygotujemy dla Ciebie zarówno kubki firmowe z logo, czy innym nadrukiem, jak i filiżanki reklamowe, które umilą picie kawy czy herbaty w biurze - podczas spotkań wewnętrznych, jak i z Twoimi Klientami. To jednak nie wszystko - możesz zlecić nam również przygotowanie obrandowanej ceramiki (w tym kufli, szklanek, filiżanek) do swojego lokalu gastronomicznego, czy na dowolny event. Realizujemy też zamówienia specjalne - nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam śmiało powiedzieć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdź. nasze dotychczasowe realizacje i skontaktuj się z nami!
SMARTclub Academy logo
SMARTclub Academy
Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi oraz fachowe doradztwo, wszyscy nasi pracownicy przeszli cykl szkoleń dla dystrybutorów ceramiki reklamowej w SmartClub Academy.
porceline by maxim logo
Maxim
Aktualnie, jako jedna z niewielu firm, posiadamy autoryzację największego w kraju producenta ceramiki reklamowej - firmy Maxim.
Top dostawca kubkow reklamowych