bdabfedccdea

Grawer laserowy na kubkach

Precyzja wykonania, unikatowy efekt i multum możliwości. Grawer laserowy niezaprzeczalnie cieszy się dużą popularnością wśród naszych stałych, ale także i nowych klientów.

 

Jeżeli wciąż nie wiecie, jaką technologię zdobienia kubków reklamowych wybrać, nie możecie przejść obok niego obojętnie. Metoda ta – choć na pozór wydaje się być oczywista, taka też nie jest.

Na czym polega grawer laserowy?

Wyjątkowe, a jednocześnie tak unikatowe połączenie niebawem pozwoli wam generować niesamowite rezultaty, o korzyściach wizerunkowych już nawet nie wspominając. Grawer laserowy wykonywany jest na metalowych elementach kubków termicznych oraz silikonowych przykrywkach do kubków Play&Go. Kto w szczególności powinien zdecydować się na tę technikę? Przede wszystkim wielbiciele minimalizmu oraz osoby, którym zależy na atrakcyjnym designie i dodatkowej personalizacji. Z naszą drobną pomocą uzyskacie efekt wprost nie do podrobienia!

Grawer laserowy

  • niskie koszty zdobienia,
  • realizacja już od 24 szt,
  • brak kosztów dodatkowych,
  • wysoka dokładność odwzorowania drobnych elementów
  • nadruk w jednym kolorze,
  • nadruk jedynie na zewnątrz produktu w ramach wyznaczonej powierzchni nadruku,
  • minimalna grubość linii: w pozytywie 0,2 mm, w negatywie 0,4 mm,
  • minimalna wielkość pisma: w pozytywie 4 pkt., w negatywie 6 pkt.

Plusy i minusy grawera laserowego

Niewątpliwą zaletą grawera laserowego jest niski koszt realizacji kubków reklamowych oraz wysoka dokładność odwzorowania wszelkich elementów, a co ciekawe – również tych najdrobniejszych. Brzmi świetnie! Wasze nowe reklamowe kubki termiczne z pewnością zachwycą waszych klientów. Jedynym minusem tej technologii jest nadruk w jednym kolorze oraz możliwość wykonania go wyłącznie na zewnętrznej części w ramach wyznaczonej powierzchni. Niemniej jednak nie oznacza to, iż powinniście zrezygnować z metody, jaką jest grawer laserowy. Wręcz przeciwnie! Technologia grawerowania laserem daje ogromne możliwości.

Powierzchnia zdobiona grawerem laserowym: 3 cm x 3 cm. W razie innych wymiarów prosimy o kontakt z działem handlowym w celu ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia.

Przykłady nadruków wykonanych grawerem

kubki z grawerem laserowym
Grawer laserowy na silikonowej przykrywce
kubki z grawerem laserowym
Grawer laserowy na kubku Spark
kubki z grawerem laserowym
Grawer laserowy na metalowym elemencie kubka Cosmo
kubki z grawerem laserowym
Grawer laserowy na metalowym elemencie kubka Champion
kubek grawer przyklad
Grawer laserowy
Grawer laserowy
Grawer laserowy