magic mug

Magic Mug - nadruki na kubkach

Technologia Magic Mug to prawdziwa perełka wśród ceramiki reklamowej. Wyjątkowy nadruk, który na pozór wydaje się być czymś zwyczajnym, w krótkim czasie zrewolucjonizował wiele branż i nie sposób temu zaprzeczyć.

Kubki reklamowe Magic to bowiem idealna okazja, by zwiększyć zasięgi marki i zbudować lojalną społeczność wokół niej. Możecie mieć pewność, że takiego gadżetu klienci nie przeoczą, co więcej – z biegiem czasu oni sami staną się ambasadorami marki. Odrobina szaleństwa i nietuzinkowości nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Wybierzcie kubki reklamowe Magic i otwórzcie się na nowe możliwości.

Czym jest technika Magic Mug?

Na czym polega metoda zdobienia kubków reklamowych Magic? Najprościej mówiąc, charakteryzuje się ona nadrukiem, który ujawnia się dopiero pod wpływem ciepła. Wystarczy wlać do kubka gorący napój i cieszyć się uzyskanym efektem. Kubki reklamowe wykonane metodą Magic mają bowiem dwie warstwy. Spodnia warstwa to nadruk docelowy, tym samym możemy umieścić na niej dowolną grafikę wedle naszych najśmielszych życzeń i oczekiwań. Wierzchnia jest natomiast warstwą znikającą pod wpływem ciepła. Połączenie dwóch warstw pozwala uzyskać unikalny efekt, jakiego nie da żadna inna metoda zdobienia kubków reklamowych. Niemal fotograficzna jakość nadruku i tajemniczy charakter odmienią nawet najzwyklejszy kubek z własnym nadrukiem w coś niezwykłego, a wy zaskoczycie swoich klientów.

MAGIC MUG - kubek zmieniający kolor pod wpływem ciepła

 • fotograficzna jakość nadruku,
 • magiczny efekt przekazu reklamowego,
 • niskie koszty prototypu,
 • jaskrawe kolory nadruku,
 • idealna dla niskich nakładów.
 • nadruk nie jest odporny na zmywanie w zmywarkach. Rekomendujemy zmywanie ręczne,
 • nadruk jedynie na zewnątrz kubka.
 • przygotowanie projektu do druku,
 • wydruk z drukarki bezpośrednio na papier,
 • oklejenie Kubka Magic,
 • proces wygrzewania,
 • opcjonalnie nadruk maszynowy „logo +",
 • proces utwardzania chemicznego.
Powłoka „Magic” nie gwarantuje pełnego „ukrycia” nadruku. Stopien efektu transparentności zależny od koloru powłoki na kubku oraz specyfiki nadruku.

Plusy i minusy technologii Magic Mug

Wraz z rosnącym zainteresowaniem gadżetami reklamowymi na rynku zaczęły pojawiać się coraz to nowsze i lepsze rozwiązania. Obecnie możemy pozwolić sobie na multum możliwości, co sprawia, iż wybór do najłatwiejszych nie należy. Metoda zdobienia kubków reklamowych Magic Mug to niewątpliwie doskonały wybór, zwłaszcza jeżeli szukacie sprawdzonego sposobu na promocję marki i zwiększenie świadomości klientów. Magic Mugs z pewnością wam na to pozwolą! Są gustowne i oryginalne, umożliwiając przy tym uzyskanie niemal fotograficznej jakości nadruku i magicznego efektu przekazu reklamowego z zachowaniem jaskrawych kolorów. Koszt realizacji magicznych kubków oraz ich prototypów również do wysokich nie należy. Magiczny kubek sprawdzi się idealnie w przypadku niskich nakładów i nie obciąży budżetu firmowego. Czy mogłoby być lepiej? Chyba nie! Zamówcie nowe kubki reklamowe Magic i zobaczcie, dlaczego warto zainwestować w upominki biznesowe z logo.

Magic Mug ma też oczywiście wady, lecz nie sprawią one, iż kubek z własnym nadrukiem straci swój dotychczasowy potencjał. Otóż powłoka ta nie gwarantuje pełnego ukrycia nadruku. Na stopień transparentności wpływa specyfika nadruku czy sam kolor powłoki. Dodatkowo kubki z nadrukiem Magic nie wykazują odporności na zmywanie w zmywarce, a nadruk może zostać umieszczony wyłącznie na zewnętrznej powierzchni ceramiki. Dla zachowania pierwotnego wyglądu zalecane jest mycie ręczne bez nadmiernego szorowania. Wówczas uzyskacie pewność, że kubek Magic pozostanie z wami przez długi czas!

Różnica między Magic Mug a Magic Mug Logo+

magic mug logo
LOGO + lista dostępnych kolorów: biały, czarny, czerwony (zbliżony do PMS 485 lub 1795), pomarańczowy (zbliżony do PMS 165), jasnozielony (zbliżony do PMS 802), ciemnozielony (zblizony do PMS 356 lub 348), niebieski (zbliżony do PMS 3005), granatowy (zbliżony do PMS 293 lub 286), fioletowy (purple C), purpurowy (zbliżony do PMS 247), magenta (zbliżony do PMS 213), bladozłoty (zbliżony do PMS 872), srebrnopodobny (zbliżony do PMS 877).

Teraz jeszcze lepszy efekt Magic

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty wprowadziliśmy kubki Magic Matt. Zastosowanie na zewnątrz kubka matowej powierzchni pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego efektu MAGIC - ukrycia nadruku pojawiającego się po wlaniu do kubka gorącego płynu. Kubki Magic Matt dostępne są w dwóch fasonach: Tomek Magic Matt oraz Latte Magic Matt.

Porównanie powłoki Magic oraz Magic Mat.

powloki meagic mat powloki meagic mat

Inne nowatorskie techniki nadruku

Kubki reklamowe wykonane metodą Magic to bez wątpienia najlepszy z możliwych wyborów. Magiczny efekt zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów, a wy osiągniecie planowane rezultaty. Ciekawym rozwiązaniem, które niedawno pojawiło się u nas, jest technika Magic Matt. Pozwala uzyskać jeszcze ciekawszy i lepszy efekt, a wszystko to niskim kosztem. Dla klientów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań przygotowaliśmy natomiast jeszcze jedną propozycję. Korzystając z opcji Magic Mug Logo +, istnieje możliwość pozostawienia na stałe logotypu marki na wierzchniej warstwie, dzięki czemu kubek z własnym nadrukiem będzie mógł pracować na wasz rozwój o każdej porze dnia i nocy. Co zatem wybierzecie? Wersję matową czy błyszczącą?

Jako że ceramika reklamowa to nasza specjalność, oferujemy multum wyjątkowych rozwiązań tak, aby każdy klient mógł znaleźć interesującą go technologię. Co proponujemy? Sensitive Touch, Basecolor czy Hand Made to gwarancja wielu korzyści, lecz o tym musicie przekonać się sami.