sensitive touch

Sensitive Touch

Szlachetny efekt Sensitive Touch to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niepowtarzalność i najwyższą jakość. Efekt wklęsłego zdobienia uzyskuje się w trakcie procesu dokładnego piaskowania powierzchni ceramiki.

 

Gwarantujemy, że barwienie Sensitive Touch Color Plus zachowuje swoje właściwości oraz kolorystykę przez minimum 400 cykli zmywania w domowych zmywarkach lub przez okres 1 roku.

Sensitive Touch Color Plus

Decydując się na zdobienie Sensitive Touch możesz dodatkowo połączyć tę technologię z barwieniem wypiaskowanego motywu na dowolny kolor Pantone (tzw. dodatek Color Plus).

Technologia Sensitive Touch Color Plus dla zamówienia poniżej 108 sztuk dostępna jest wyłącznie z wykorzystaniem ograniczonej palety farb znajdujących się w danym momencie w naszym magazynie. Barwienie Sensitive Touch Color Plus na dowolnie wybrany kolor Pantone odbywa się wyłącznie od 108 sztuk.

Istnieje także możliwość zabarwienia typu Monolith - barwienie zarówno wypiaskowanego motywu jak i pozostałej powierzchni kubka lub filiżanki.

Sensitive Touch - na czym dokładnie polega?

Metody zdobienia kubków reklamowych mogą różnić się odpornością na zmywanie w zmywarce, żywotnością kolorów czy precyzją wykonania. Tym razem pragniemy przedstawić wam niezwykle szlachetną technologię, jaką jest Sensitive Touch. Polega na dokładnym piaskowaniu powierzchni ceramiki w celu uzyskania wklęsłego efektu. To bowiem idealna propozycja dla osób, którym w szczególności zależy na niepowtarzalnym, a jednocześnie unikatowym designie. Sensitive Touch z pewnością wam to umożliwi!

Dodatkowo możecie połączyć technikę z barwieniem wypiaskowanej już powierzchni na kolor Pantone (dodatek Color Plus) lub wybrać zabarwienie typu Monolith, dzięki któremu zabarwiona zostanie powierzchnia piaskowana oraz pozostała część ceramiki. W przypadku realizacji zamówienia na kubki z nadrukiem Sensitive Touch Color Plus poniżej 108 sztuk dostępna jest wyłącznie ograniczona paleta kolorystyczna.

Sensitive Touch (piaskowanie)

  • szlachetny efekt zdobienia 3D,
  • możliwość dodatkowego zabarwienia wypiaskowanego motywu (tzw. Sensitive Touch Color Plus)
  • wielkość czcionki - mała litera o wysokości minimum 3 mm.
  • minimalna grubość linii w pozytywie 0,8 mm, w negatywie 1 mm,
  • przygotowanie projektu do plotowania,
  • plotowanie na folii,
  • naklejenie folii na produkt,
  • proces piaskowania,
  • usunięcie folii.

Plusy i minusy Sensitive Touch

O zaletach metody zdobienia kubków reklamowych Sensitive Touch moglibyśmy mówić i mówić. Nie ukrywamy, że jest to bardzo popularna technologia, a w połączeniu z Color Plus pozwala uzyskać wymarzony efekt. Kluczowym ograniczeniem jest wyłącznie wasza wyobraźnia oraz parametry dotyczące minimalnej wielkości czcionki i grubości linii. Szlachetny efekt 3D to jednak gwarancja wszystkiego, co najlepsze. Nie musicie także obawiać się o dodatek Color Plus, gdyż zachowuje kolorystykę oraz właściwości przez minimum 400 cykli mycia. Jeśli macie natomiast ochotę trochę poszaleć i zaskoczyć szczególnego klienta, śmiało połączcie ją z Cristal Touch czy Multicolor lub zdecydujcie się na szkło szronione. Możecie być pewni, że zrealizowane zamówienie na nowe kubki reklamowe przypadnie wam do gustu.

Przykładowe realizacje

sensitive touch realizacje
Sensitive Touch na produkcie porcelanowym
sensitive touch realizacje
Sensitive Touch na produkcie ceramicznym
sensitive touch realizacje
Sensitive Touch na matowym szkliwie
sensitive touch realizacje
Sensitive Touch z barwieniem Hydrocolor
sensitive touch realizacje
Sensitive Touch Color Plus z barwieniem Multicolor
sensitive touch realizacje
Sensitive Touch Color Plus z efektem Monolith
sensitive touch realizacje
Sensitive Touch na szkle
sensitive touch realizacje
Sensitive Touch na szkle szronionym