Kubki szklane

Gadżety reklamowe odgrywają ważną rolę w rozwoju marki i budowaniu jej wizerunku. Od wielu lat kubki szklane z nadrukiem stanowią nieodłączny element strategii małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Jako producent najwyższej jakości ceramiki reklamowej, służymy pomocą! W naszej ofercie znajdziesz szerokie spektrum rozwiązań, które z całą pewnością przewyższą Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapoznaj się z naszą ofertą kubków szklanych i nie martw się o nic więcej! Stworzymy dla Ciebie nietuzinkowe gadżety, które wzniosą Twoją markę na jeszcze wyższy level!

Dlaczego warto wybrać kubki szklane?

Kubki szklane nadrukiem to nie tylko zwykły gadżet. Kubki szklane, które znajdziesz u nas, są doskonałą alternatywą dla klasycznej ceramiki reklamowej. Najwyższej jakości nadruk na transparentnej powierzchni niewątpliwie zwraca uwagę i ciekawość wśród potencjalnych klientów. Jedno jest pewne – klienci nie przejdą obojętnie obok kubków szklanych z logo Twojej firmy! Zapoznaj się z naszym katalogiem i otwórz się na nowe możliwości. Kubki szklane z nadrukiem wzniosą Twoją firmę na wyżyny.

Kubki szklane – gdzie je wykorzystać?

Szklanki z logo to nie tylko zwykły gadżet. Jako doskonały nośnik taniej i skutecznej reklamy mogą zostać wykorzystane na akcjach promocyjnych lub podczas targów pracy. Kubki szklane z logo mogą również stanowić ciekawy element dekoracyjny, jak i być wykorzystywane na co dzień. Kubki szklane dopełnią każdy event firmowy i sprawią, iż zbudujesz pozytywny wizerunek marki. Zapraszamy do kontaktu!

Technika to podstawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, wykorzystujemy nowoczesne techniki zdobnicze, w tym Cristal Touch, Sensitive Touch, grawer laserowy, czy druk bezpośredni. Co wybrać? W naszej ofercie znajdziesz kubki szklane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz o różnych kształtach. Warto bowiem postawić na kubek szklany, który po nadruku będzie odporny na zmywanie. Cenimy wysoką jakość oraz trwałość nadruku. Wszystko to znajdziesz u nas. Koniecznie zapoznaj się z naszym katalogiem!

Kubki szklane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 32

Filtrowanie ceny

Wybierz pojemność

Wybierz kolor

OFERTA PROMOCYJNA
kubki i filiżnaki z logo
Przewiń do góry