Ceramika Reklamowa - ponadczasowy nośnik reklamy

Ceramiczne gadżety reklamowe takie, jak kubki z nadrukiem, szklanki z logo, czy spersonalizowane zestawy z porcelany, stanowią od lat jeden z najbardziej popularnych i pożądanych gadżetów reklamowych. Kubki z logo firmy czy szklanki z nadrukiem widujemy niemal w każdym biurze. Reklamowe zestawy ceramiczne królują w niemal każdej restauracji czy kawiarni. To gadżety, które są nie tylko praktyczne, ale też dające wiele możliwości umieszczenia naszego przekazu reklamowego. Są subtelne, a jednocześnie skuteczne.

Kubki szklane

Gadżety reklamowe odgrywają ważną rolę w rozwoju marki i budowaniu jej wizerunku. Od wielu lat kubki szklane z nadrukiem stanowią nieodłączny element strategii małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Jako producent najwyższej jakości ceramiki reklamowej, służymy pomocą! W naszej ofercie znajdziesz szerokie spektrum rozwiązań, które z całą pewnością przewyższą Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapoznaj się z naszą ofertą kubków szklanych i nie martw się o nic więcej! Stworzymy dla Ciebie nietuzinkowe gadżety, które wzniosą Twoją markę na jeszcze wyższy level!

Kategoria produktu

Kategoria produktu
  • Kubki szklane (4)

Pojemność

Pojemność
  • Wszystkie
  • 250
  • 300
  • 350
  • 70

zakres cen

zakres cen

Reset

filtrowanie

Sortuj po:

Sortuj po:

Sortuj po:

Sortuj po:
Cena od: 

6,08 

Kubek Bell bezbarwny

M_058_Y
Cena od: 

6,86 

Snow Queen szroniony

Cena od: 

10,48 

Szkło Clara bezbarwny

Cena od: 

19,98 

Szkło Emotion bezbarwny

Dlaczego warto wybrać kubki szklane?

Kubki szklane nadrukiem to nie tylko zwykły gadżet. Kubki szklane, które znajdziesz u nas, są doskonałą alternatywą dla klasycznej ceramiki reklamowej. Najwyższej jakości nadruk na transparentnej powierzchni niewątpliwie zwraca uwagę i ciekawość wśród potencjalnych klientów. Jedno jest pewne – klienci nie przejdą obojętnie obok kubków szklanych z logo Twojej firmy! Zapoznaj się z naszym katalogiem i otwórz się na nowe możliwości. Kubki szklane z nadrukiem wzniosą Twoją firmę na wyżyny.

Kubki szklane – gdzie je wykorzystać?

Szklanki z logo to nie tylko zwykły gadżet. Jako doskonały nośnik taniej i skutecznej reklamy mogą zostać wykorzystane na akcjach promocyjnych lub podczas targów pracy. Kubki szklane z logo mogą również stanowić ciekawy element dekoracyjny, jak i być wykorzystywane na co dzień. Kubki szklane dopełnią każdy event firmowy i sprawią, iż zbudujesz pozytywny wizerunek marki. Zapraszamy do kontaktu!

Technika to podstawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, wykorzystujemy nowoczesne techniki zdobnicze, w tym Cristal Touch, Sensitive Touch, grawer laserowy, czy druk bezpośredni. Co wybrać? W naszej ofercie znajdziesz kubki szklane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz o różnych kształtach. Warto bowiem postawić na kubek szklany, który po nadruku będzie odporny na zmywanie. Cenimy wysoką jakość oraz trwałość nadruku. Wszystko to znajdziesz u nas. Koniecznie zapoznaj się z naszym katalogiem!