CRYSTAL TOUCH

Cristal Touch

Cristal Touch umożliwia nanoszenie na ceramikę reklamową kryształków o bardzo ekskluzywnym charakterze. Specyfika procesu produkcyjnego i używane przez nas kleje umożliwiają łączenie Crystal Touch z wieloma różnymi technologiami zdobienia: kalkomanią, drukiem bezpośrednim, Sensitive Touch, a także kubkami Art Print oraz Magic Mug. Nasze kryształy dostępne są w dwóch standardowych kolorach: kryształowo-srebrnym oraz kryształowo-miodowym.

Na czym polega Cristal Touch?

Marzy wam się ekskluzywny charakter zdobienia? Co zatem powiecie na technologię Cristal Touch? To prawdziwa perełka i z tym nie możemy się nie zgodzić! Technologia zdobienia kubków reklamowych Cristal Touch polega na nanoszeniu na powierzchnię ceramiki gustownych kryształków, które pozwalają uzyskać efekt wow. Nie mamy pewności, kto będzie bardziej zadowolony ze zrealizowanego u nas zamówienia. Wy, a może wasi klienci?

Jedno jest pewne – Cristal Touch to idealne uzupełnienie pozostałych technik. Dodatkowo może być stosowana jako główny akcent i tym sposobem również zrobi furorę, a pozycja waszej marki na rynku niewątpliwie zostanie wzmocniona. Czy musimy wciąż was przekonywać, że kubek wykonany metodą Cristal Touch to świetny wybór? Jesteśmy pewni, że nie! Nie musicie też obawiać się o żywotność nowych kubków reklamowych. Specyfika zachodzącego procesu technologicznego oraz wykorzystywany przez nas specjalistyczny klej dają duże pole do manewru.

Kubki z nadrukiem Art Print, Magic Mug czy Sensitive Touch w połączeniu z ekskluzywnymi kryształkami wypadają wprost rewelacyjnie. Niby mały szczegół, a robi piorunujące wrażenie.

Dostępne rozmiary kryształów:

  Rozmiar Średnica
CRYSTAL TOUCH 1 - Cristal Touch mały 2,3-2,5 mm
CRYSTAL TOUCH 1 - Cristal Touch średni 2,7-2,9 mm
CRYSTAL TOUCH 1 - Cristal Touch duży 3,8-4,0 mm
Zamówienie kryształów w niestandardowym kolorze lub rozmiarze wymaga konsultacji z działem handlowym.

Cristal Touch

  • ekskluzywny charakter zdobienia,
  • realizacja już od 24 szt,
  • możliwość łączenia z innymi technikami.
  • brak odporności na zmywanie w zmywarkach

Zalety i ograniczenia Cristal Touch

Naniesione na powierzchnię ceramiki reklamowej kryształki sprawiają, że kubek z własnym nadrukiem w zaledwie kilka chwil zmienia się w coś niepowtarzalnego. Tak drobny detal jest w szczególności zalecany w duecie z Sensitive Touch. Wypiaskowana powierzchnia i delikatny kryształek pozwolą wam w pełni wykorzystać potencjał nowych upominków biznesowych. O tym musicie jednak przekonać się sami! Technologia ta może zostać również połączona z pozostałymi metodami w zależności od waszych indywidualnych preferencji czy potrzeb.

Warto również mieć na uwadze fakt, iż Cristal Touch dostępny jest już od 24 sztuk, co może mieć szczególne znaczenie w przypadku klientów, którzy dopiero zdecydowali się na inwestycję w gadżety reklamowe. Ograniczeń natomiast zbyt wiele nie ma. Kubki reklamowe Cristal Touch nie mogą być myte w zmywarce. W innym razie szybko stracą swoją żywotność!
CRYSTAL TOUCH
Crystal Touch w polaczeniu z Kalkomania Ceramiczna
Crystal Touch w połączeniu z Kalkomanią Ceramiczną
Crystal Touch w polaczeniu z Hydrocolor i Sensitive Touch
Crystal Touch w połączeniu z Hydrocolor i Sensitive Touch