Ceramika Reklamowa nie tylko jako gadżet firmowy

Ceramika Reklamowa nie tylko jako gadżet firmowy

Przyjęło się, że ceramika reklamowa służy głównie do wyposażenia biura lub jako dodatek do udanej współpracy z klientem. Kubki ze sloganem reklamowym są częścią naszej codzienności i z dużym prawdopodobieństwem, posiadamy przynajmniej jeden taki kubek z logo czy szklankę z nadrukiem firmowym. Jednak mogą posłużyć nie tylko, jako firmowy gadżet.

 Wspominaliśmy już o tym w jednym z naszych poprzednich wpisów pt.: „Kubek reklamowy niekoniecznie na biurko”. Tym razem podamy kolejne przykłady zastosowania ceramiki reklamowej. 

Ceramika z nadrukiem – oryginalny prezent

 Oryginalna ceramika z nadrukiem to doskonały pomysł na prezent. Zwłaszcza, jeśli jest wysokojakościowa i unikalna. Dystrybutorzy ceramiki reklamowej, wykonujący nadruk na kubkach i pozostałych artykułach ze szkła, ceramiki lub porcelany, realizują zlecenia również unikalne. Tego typu zestawy można znaleźć w sklepach z ukierunkowanych na sprzedaż pojedynczych partii danego produktu. Dzięki takiej strategii, zmniejsza się prawdopodobieństwo, że np. w prezencie ślubnym, wręczymy dokładnie taki sam zestaw, jak któryś z pozostałych gości. Podobnie jest w przypadku ceramiki reklamowej zamawianej w ramach budowania wizerunku marki. Dzięki zdobieniom na kubkach, które możemy wykonać niemal bez żadnych ograniczeń, możemy przygotować oryginalne zestawy, które doskonale wkomponują się w wyposażenie każdej kuchni. Chcąc wyróżnić kontrahenta lub pracownika, możemy wręczyć mu zestaw kubków z nadrukiem, na którym logo czy slogan reklamowy naszej firmy będą umieszczone w subtelnym i nie rzucającym się w oczy miejscu.

Masz pomysł na oryginalny projekt i potrzebujesz podpowiedzi w wyborze odpowiednich technik zdobienia? Napisz do nas!