Kubek z własnym nadrukiem niekoniecznie na biurko!

Kubek reklamowy niekoniecznie na biurko!

Kubki reklamowe mają naprawdę długą historię. Są jednymi z pierwszych gadżetów reklamowych, zaraz obok długopisów. Stanową jeden z najbardziej popularnych nośników reklamy i niewątpliwie właśnie przez swoją bogatą historię, kubki reklamowe kojarzą nam się przede wszystkim z gadżetami firmowymi i uzupełnieniem biura.

 Czy jednak zastosowanie ceramiki reklamowej służy wyłącznie bezpośredniemu promowaniu firmy?

 

Kto zamawia kubki z nadrukiem?

 Większość firm posiadających własne biura lub stawiających na wzmacnianie wizerunku poprzez wręczanie swoim Klientom gadżetów reklamowych, posiada w swoim asortymencie kubki reklamowe. Widzimy je w salach konferencyjnych, poczekalniach, na biurkach pracowników biurowych. Niejeden kubek reklamowy za pewne posiadamy też we własnych domach. To jednak nie jest jedyna możliwość wykorzystania ceramiki reklamowej. Kubki z nadrukiem stanowią doskonałe dopełnienie wizerunku marki. Zastawa w restauracjach ze spójną grafiką, jest podstawą w niemal każdym lokalu. Co ciekawe, nadruk na kubkach, szklankach czy kuflach nie musi być typowo reklamowy i zawierać wyłącznie logo. dzisiejsze możliwości technologiczne pozwalają na wykonanie nadruków w praktycznie każdym miejscu na ceramice, a projekty graficzne mogą być niezwykle kreatywne i finezyjne. Ceramika z nadrukiem służy również przedsiębiorcom będącym dystrybutorem produktów ceramicznych. Sklepy, w których możemy nabyć kubki, szklanki i inne przedmioty z ciekawymi, oryginalnymi sentencjami, kubki z nadrukiem okazjonalnym, kubki czy szklanki z imionami – one także korzystają z możliwości, jakie daje ceramika reklamowa. Linia produkcyjna rozpoczyna się u producenta poszczególnych wyrobów ceramicznych, a kończy na dystrybutorze produktów końcowych, którym może być każdy, kto zechce się tym zajmować.

Jak wykorzystać ceramikę reklamową?

Dzięki wspomnianym wyżej możliwościom technologicznym, możemy dziś stworzyć atrakcyjne dla oka projekty graficzne. To sprawia, że ceramika z nadrukiem mająca służyć za przekaz reklamowy, może spełniać więcej, niż jedną rolę. Być nośnikiem i jednocześnie ozdobą np. domowej kuchni. Feeria kształtów samych kubków i szklanek, a nawet całych zestawów ceramicznych, w połączeniu z rodzajami nadruku, daje możliwości, które ograniczyć może prawie wyłącznie wyobraźnia. Chcesz wykonać oryginalny projekt? Zależy Ci na kreatywnym nadruku na kubkach? Chcesz poznać zakres, w jakim możesz zrealizować swój projekt? Zapraszamy do kontaktu!

M_453_A
Cena od: 

14,01 

Lucas 350 ml biały
M_036_DA
Cena od: 

7,64 

Mini Specta pomarańczowo/biały