sensitive touch - Sensitive Touch

Sensitive Touch

Szlachetny efekt Sensitive Touch to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niepowtarzalność i najwyższą jakość. Efekt wklęsłego zdobienia uzyskuje się w trakcie procesu dokładnego piaskowania powierzchni ceramiki.

Sensitive Touch Color Plus

Decydując się na zdobienie Sensitive Touch możesz dodatkowo połączyć tę technologię z barwieniem wypiaskowanego motywu na dowolny kolor Pantone (tzw. dodatek Color Plus).

Technologia Sensitive Touch Color Plus dla zamówienia poniżej 108 sztuk dostępna jest wyłącznie z wykorzystaniem ograniczonej palety farb znajdujących się w danym momencie w naszym magazynie. Barwienie Sensitive Touch Color Plus na dowolnie wybrany kolor Pantone odbywa się wyłącznie od 108 sztuk.

Istnieje także możliwość zabarwienia typu Monolith - barwienie zarówno wypiaskowanego motywu jak i pozostałej powierzchni kubka lub filiżanki.

Gwarantujemy, że barwienie Sensitive Touch Color Plus zachowuje swoje właściwości oraz kolorystykę przez minimum 400 cykli zmywania w domowych zmywarkach lub przez okres 1 roku.

Sensitive Touch - na czym dokładnie polega?

Metody zdobienia kubków reklamowych mogą różnić się odpornością na zmywanie w zmywarce, żywotnością kolorów czy precyzją wykonania. Tym razem pragniemy przedstawić wam niezwykle szlachetną technologię, jaką jest Sensitive Touch. Polega na dokładnym piaskowaniu powierzchni ceramiki w celu uzyskania wklęsłego efektu. To bowiem idealna propozycja dla osób, którym w szczególności zależy na niepowtarzalnym, a jednocześnie unikatowym designie. Sensitive Touch z pewnością wam to umożliwi!

Dodatkowo możecie połączyć technikę z barwieniem wypiaskowanej już powierzchni na kolor Pantone (dodatek Color Plus) lub wybrać zabarwienie typu Monolith, dzięki któremu zabarwiona zostanie powierzchnia piaskowana oraz pozostała część ceramiki. W przypadku realizacji zamówienia na kubki z nadrukiem Sensitive Touch Color Plus poniżej 108 sztuk dostępna jest wyłącznie ograniczona paleta kolorystyczna.

Sensitive Touch (piaskowanie)
Zalety technologii Ograniczenia technologii Fazy procesu technologicznego
• szlachetny efekt zdobienia 3D,
• możliwość dodatkowego zabarwienia wypiaskowanego motywu (tzw. Sensitive Touch Color Plus)
• wielkość czcionki - mała litera o wysokości minimum 3 mm.
• minimalna grubość linii w pozytywie 0,8 mm, w negatywie 1 mm,
• przygotowanie projektu do plotowania,
• plotowanie na folii,
• naklejenie folii na produkt,
• proces piaskowania,
• usunięcie folii.

Plusy i minusy Sensitive Touch

O zaletach metody zdobienia kubków reklamowych Sensitive Touch moglibyśmy mówić i mówić. Nie ukrywamy, że jest to bardzo popularna technologia, a w połączeniu z Color Plus pozwala uzyskać wymarzony efekt. Kluczowym ograniczeniem jest wyłącznie wasza wyobraźnia oraz parametry dotyczące minimalnej wielkości czcionki i grubości linii. Szlachetny efekt 3D to jednak gwarancja wszystkiego, co najlepsze. Nie musicie także obawiać się o dodatek Color Plus, gdyż zachowuje kolorystykę oraz właściwości przez minimum 400 cykli mycia. Jeśli macie natomiast ochotę trochę poszaleć i zaskoczyć szczególnego klienta, śmiało połączcie ją z Cristal Touch czy Multicolor lub zdecydujcie się na szkło szronione. Możecie być pewni, że zrealizowane zamówienie na nowe kubki reklamowe przypadnie wam do gustu.

Przykładowe realizacje

sensitive touch realizacje 1 - Sensitive Touch

Sensitive Touch na produkcie porcelanowym

sensitive touch realizacje 4 - Sensitive Touch

Sensitive Touch na produkcie ceramicznym

sensitive touch realizacje 2 - Sensitive Touch

Sensitive Touch na matowym szkliwie

sensitive touch realizacje 6 - Sensitive Touch

Sensitive Touch z barwieniem Hydrocolor

sensitive touch realizacje 3 - Sensitive Touch

Sensitive Touch Color Plus z barwieniem Multicolor

sensitive touch realizacje 5 - Sensitive Touch

Sensitive Touch Color Plus z efektem Monolith

sensitive touch realizacje 8 - Sensitive Touch

Sensitive Touch na szkle

sensitive touch realizacje 7 - Sensitive Touch

Sensitive Touch na szkle szronionym

Best sellery

Szybki kontakt

e-mali: info@side.com.pl
tel.: +48 575 001 453
tel.: +48 578 110 123
tel.: +48 530 001 451
tel.: +48 502 396 900

Gadżety reklamowe

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, iż właśnie został uruchomiony nasz najnowszy - a zarazem jedyny taki w Polsce -  serwis z gadżetami reklamowymi dla firm.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę https://side.com.pl

logo side - Sensitive Touch
OFERTA PROMOCYJNA
kubki i filiżnaki z logo
Przewiń do góry