Podróżuj z własnym kubkiem i bądź ekologiczny

Podróżuj z własnym kubkiem i bądź ekologiczny 

W ostatnim czasie na topie zaczęło być korzystanie z własnych toreb bawełnianych zamiast foliowych reklamówek, które niewątpliwie mają negatywny wpływ na nasze środowisko. Co powiecie na to, aby pójść o krok dalej i wspólnymi siłami zadbać o nasze otoczenie? Kubki reklamowe wielorazowego użytku to doskonała okazja, by nie tylko zwiększyć rozpoznawalność marki, ale również zrobić coś dla matki ziemi. Dlaczego warto korzystać z własnego kubka i jaki kubek z nadrukiem wybrać?

Z własnym kubkiem przez świat

Nurt zero waste z pewnością nie jest wam obcy. Zakłada on zmianę dotychczasowych nawyków na takie, które ograniczają generowanie odpadów różnego rodzaju, wpływając jednocześnie na nasze środowisko. I choć stowarzyszenia ekologiczne nie zawsze kojarzone są pozytywnie, nie da się ukryć, że małymi krokami będziemy w stanie zrobić coś dobrego dla otaczającej nas rzeczywistości. Co ciekawe, na przestrzeni ostatnich kilku lat wiele restauracji i kawiarni wprowadziło świetny pomysł, jakim było korzystanie z własnych kubków na terenie punktu. Wbrew powszechnemu przekonaniu i niechęci co poniektórych przedsiębiorców zwyczaj ten wszedł już na dobre i nie zapowiada się, aby miało to ulec jakimkolwiek zmianom. Podróżowanie z własnym kubkiem jest istotne w kontekście nadmiernego zużycia plastiku, które jako powszechne zjawisko stanowi ogromny problem z punktu widzenia środowiska i zachodzących w nim zmian. Jeżeli wy również pragniecie coś zmienić, tym samym ekologiczne podejście jest zgodne z wami, warto rozważyć zakup wielorazowego kubka. Zobaczcie sami, ile korzyści niesie podróżowanie z własnym kubkiem!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Moda na ekologiczne kupowanie gorących napojów postanowiła zagościć również u nas. Do niedawna rozwiązanie to było popularne wyłącznie na Zachodzie, gdzie skala zużycia plastiku jest jeszcze wyższa. Niemniej jednak zachęcamy was do wdrażania dobrych nawyków w życie, co z pewnością przełoży się na coś więcej aniżeli tylko wasz komfort. Podróżowanie z własnym kubkiem to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. Od teraz będziecie mogli zamówić ulubioną kawę na wynos i udać się do biura bez obawy o spóźnienie. Jeśli stawiacie natomiast na oszczędność, upewnijcie się wcześniej, jakie kawiarnie oferują zniżki dla osób korzystających z własnych kubków. Takich miejsc z pewnością znajdzie się mnóstwo!

Własny kubek z nadrukiem – tania i skuteczna promocja marki

Skoro już tutaj trafiliście, zapewne doskonale zdajecie sobie sprawę, że to właśnie ceramika reklamowa jest naszą specjalnością. Oferujemy bowiem nie tylko gustowne filiżanki reklamowe czy kubki Magic, lecz także wysokiej jakości kubki reklamowe wielokrotnego użytku. Dlaczego o tym wspominamy? Decydując się na korzystanie z ekologicznych rozwiązań, warto pokusić się o nadrukowanie na powierzchni wybranego przez was kubka oryginalnej grafiki. Jeżeli posiadacie własną markę, tym bardziej powinniście zadbać o jej skuteczną promocję. Wysokiej jakości kubki reklamowe to dobry sposób, by zaistnieć w świadomości klientów i pokazać im, dlaczego to właśnie wasza firma jest godna zaufania. Klienci lubią widzieć, kto stoi za danym gadżetem i jakie wartości za tym idą. W dobie ekologicznego podejścia do życia liczy się coś więcej! Korzystając z eko kubka z nadrukiem pozwolicie, by marka była kojarzona wyłącznie pozytywnie. Nasze kubki z nadrukiem wam to umożliwią!

Idealny kubek z logo – czyli tak naprawdę jaki?

W zależności od waszych indywidualnych preferencji może oczywiście sprawdzić się inne rozwiązanie. Jedni postawią na kubek z logo z dodatkowym uchwytem, drudzy natomiast na klasyczny kubek ekologiczny niczym wprost z ulubionej kawiarni. Co wybrać? Kubki z nadrukiem z polimerową pokrywką to rozwiązanie skierowane w szczególności do osób, które żyją w ciągłym biegu. Idealnie dopasowany do dłoni kształt sprawia, że będziecie mogli cieszyć się ulubionym gorącym napojem o każdej porze. Wystarczy nanieść na wybrany kubek reklamowy logo marki i obserwować niesamowite rezultaty. Kubki reklamowe niewątpliwie przynoszą multum korzyści, lecz o tym musicie przekonać się sami!