Personalizowany kubek – jak stworzyć osobisty upominek?

Poszukiwanie inspiracji na prezent staje się coraz bardziej skomplikowane. Co można podarować komuś, kiedy wydaje nam się, że wszystko już ma? Warto rozważyć personalizowany gadżet, który będzie niepowtarzalny! Kubek z nadrukiem może okazać się strzałem w dziesiątkę – prosty, oryginalny i funkcjonalny. Zobacz, jak go przyozdobić, żeby wywoływał uśmiech!

Ulubiony kubek

Otwierasz szafkę w kuchni i szukasz tego konkretnego kubka, z którego pijesz tylko Ty? Napój z niego smakuje najlepiej, prawda? Przecież żaden inny nie układa się tak dobrze w dłoniach. Twój kubek ma idealny kształt i uchwyt. Posiadanie własnych rzeczy pomaga wyznaczyć pewną strefę komfortu. Dlatego zestawy ceramiczne z nadrukiem cieszą się popularnością, jeśli chcemy obdarować kogoś niebanalnym prezentem. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na personalizację! Indywidualny napis lub wzór sprawi, że podarowany kubek będzie jedyny w swoim rodzaju.

Pomysły na nadruk

Obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, jeśli poświęcisz trochę czasu na wymyślenie ciekawego napisu czy wzoru. Do stworzenia kubka z nadrukiem nie potrzebujesz profesjonalnych umiejętności graficznych. Projekt może przygotować każdy. Wystarczy kilka kliknięć w intuicyjnym programie lub formularzu zamówienia. Dzięki temu osoba, której sprezentujesz kubek, popijając ulubioną kawę, czy ciepłą herbatę od razu będzie miała lepszy humor. Personalizowana ceramika może pokazywać uczucia, rozbawiać albo motywować. Co umieścić na kubku?

 • Wzory – możesz wykorzystać zdjęcie, stworzyć go samodzielnie albo skorzystać z gotowych rysunków, obrazków czy grafik.
 • Napisy – tu także możesz skorzystać z gotowych projektów bądź stworzyć go samodzielnie.
 • Wzór okazyjny – ciekawy pomysł na konkretne święto, np. Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci I Dziadka. Specjalny napis czy wzór wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.
 • Wzór motywacyjny – inspirujące życiowo napisy czy wzory dodadzą energii do działania.
 • Zabawny wzór – kubek na wesoło to gwarancja polepszenia humoru.
 • Personalizowany kubek, którego znaczenie prawdopodobnie zrozumiecie tylko Wy – Ty i obdarowana osoba. Może on przywoływać osobiste wspomnienia czy wspólnie przeżyte sytuacje z przeszłości.

To, co umieścisz na kubku, zależy od Ciebie – możesz postawić tylko na napis, na sam wzór lub stworzyć ich dowolną kombinację.

Powierzchnia nadruku powinna być solidnie wykonana, odporna na rysy i inne uszkodzenia. Jakość wykonania decyduje o trwałości użytkowania. Wybierz wielkość i kolorystykę, po czym zastanów się co nadrukować – możesz zdecydować się na własny napis, wzór lub skorzystać z gotowej grafiki czy elementów dekoracyjnych.

Kubek – wybór

Różne materiały wykonania, kształty i pojemności pozwalają na dobór kubka, odpowiadającego nawet najbardziej wymagającej osobie.

Na co zwrócić uwagę?

 • Jakość wykonania
 • Technologia nadruku
 • Wielkość i pojemność
 • Kształt
 • Materiał
 • Możliwość mycia w zmywarce

Personalizowane kubki są idealnym pomysłem, który zawsze się sprawdzi. Jest to gwarancja na niepowtarzalny i wyjątkowy prezent, który będzie użyteczny i używany codziennie.