Nietypowy prezent dla gości weselnych - kubek z nadrukiem

Nietypowy prezent dla gości weselnych - kubek z nadrukiem

Ślub i wesele są dla wielu par wyjątkowym wydarzeniem. Zwykle chcą, aby było niezapomniane – zarówno dla nich samych, jak i dla świętujących razem z nimi gości. Jedni zatrudniają w tym celu wedding planerów, inni decydują się na samodzielne dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Niezależnie jednak od formy przygotowań, cel jest jeden – niezapomniane i wyjątkowe przyjęcie. Jakie detale mogą pomóc w uczynieniu tego wydarzenia dopracowanym w każdym calu?

Plan przyjęcia weselnego

Przygotowania do ślubu i wesela zwykle zaczynają się od momentu ustalenia daty tego podniosłego wydarzenia. Przyszli małżonkowie zaczynają rozważania nad miejscem przyjęcia, przeglądają oferty zespołów muzycznych i kreślą w myślach idealny krój ślubnych strojów. Ponieważ elementów do zaplanowania jest niezwykle wiele, warto je sobie spisywać, tworząc tym samym coś na wzór dokumentu projektowego. To w znacznym stopniu ułatwi zadanie, wprowadzając porządek do rozważanych opcji, a także pozwoli na klarowne oszacowanie kosztów oraz odhaczanie zadań, które zostały już zrealizowane. Planując wesele warto pamiętać o zaproszonych gościach. Przyjęło się bowiem, że ślub jest dla młodej pary, a przyjęcie weselne dla gości. W końcu zadowoleni goście oznaczają pełen sukces całego przedsięwzięcia. Aby uczestnicy wesela zapamiętali ten dzień na długo i jeszcze dłużej, młode pary coraz częściej wręczają im drobne podarunki, upamiętniające tę wyjątkową okazję spotkania. Na swojej liście „to do” nie zapomnij więc umieścić także tej pozycji. 

Spersonalizowane gadżety dla gości weselnych

 Pośród wyżej wspomnianych upominków dla gości często znajdują się słodycze, zawierające sygnaturę z datą wydarzenia oraz imionami młodej pary. Niekiedy są to też zdjęcia młodych lub inne suveniry, mające wywołać w gościach przyjemne odczucia. Aby jednak ślad po wręczonych upominkach pozostał na dłużej, warto pomyśleć o czymś, co nie będzie znacznie bardziej kosztowne od woreczka z pralinkami, a jednocześnie znacznie bardziej trwałe. Idealne w tym miejscu mogą okazać się personalizowane kubki z nadrukiem. W ofercie dystrybutorów ceramiki reklamowej, m.in. w naszym katalogu produktów, znajdziesz ogrom wzorów i kształtów zarówno klasycznych kubków, jak i propozycji kubków magic, czy stylowych filiżanek reklamowych. Gości weselnych mamy z reguły przynajmniej kilkudziesięciu, co oznacza, że nie musisz się obawiać o brak możliwości zamówień detalicznych. Kubek z nadrukiem lub filiżanka z napisem będą fantastyczną, subtelną i trwałą pamiątką, która będzie przypominała o Twoim wyjątkowym wydarzeniu każdemu, kto sięgnie po ten gadżet, by zaparzyć sobie ulubioną herbatę czy kawę.

M_454_A
Cena od: 

25,00 

Lucas Set 350 ml biały