Kufle szklane z nadrukiem - rodzaje

Kufle szklane z nadrukiem to coś więcej aniżeli zwykłe naczynie do serwowania piwa. Wykonane w staranny sposób nie tylko nadadzą trunkowi zupełnie innego wymiaru, lecz także stanowią doskonały nośnik reklamy. Pojawia się jednak myśl… Jakie kufle z logo wybrać? Zobaczcie nasz przegląd najlepszych rozwiązań!

Jakie kufle z logo wybrać?

Wybierając gadżety reklamowe dla szczególnych klientów, warto postawić na rozwiązanie, które będzie nawiązywało do marki oraz wartości, jakie za nią stoją. W przypadku klasycznych kufli z nadrukiem należy jednak dopasować szkło do preferencji osoby obdarowanej oraz gatunku serwowanego alkoholu. Inne kufle z logo sprawdzą się do piwa jasnego, a jeszcze inne do pszenicznego. Kształt ma tutaj niebagatelne znaczenie, co więcej - to właśnie on wpływa na temperaturę, barwę czy aromat trunku. Jako że ceramika reklamowa to nasza specjalność, postanowiliśmy przygotować krótki przegląd, a w nim dostępne kufle z nadrukiem, które możecie śmiało podarować klientom. Wystarczy zadbać o personalizowany nadruk i gotowe!

Kufel

Kufle szklane to bez wątpienia jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań wśród prawdziwych smakoszy piwa. Niemal każdy rodzaj piwa będzie mógł zostać w nim zaserwowany bez obawy o utratę najlepszych właściwości. Kufle szklane zostały zaprojektowane tak, by utrzymywać niską temperaturę, a jednocześnie prezentować trunek w jak najlepszym świetle. Dodatkowy uchwyt sprawi natomiast, iż nie będziecie musieli martwić się o rozgrzanie ulubionego napoju. Jeżeli zatem znacie upodobania klientów, możecie pokusić się o zakup tego właśnie rozwiązania. Kufle szklane z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie do klasycznego lagera.

Szklanka

Klasyki ciąg dalszy! Kufle szklane mogą przybrać różnoraką postać… To fakt! Co zatem powiecie na kultową szklankę do piwa? Wykonana z dość cienkiego szkła charakteryzująca się lekko rozszerzaną górą sprawdzi się świetnie do uwielbianych lagerów. Trunek wlany do szklanki pod odpowiednim kątem zacznie uwalniać swój aromat, dając przy tym niesamowity efekt uwalniania substancji musujących.

Weizen

Kufle z nadrukiem różnią się od siebie kształtem czy wielkością, a odpowiednio dopasowane do spożywanego trunku pozwolą podkreślić w piwie wszystko to, co najlepsze. Do czego zatem sprawdzi się klasyczny Weizen? Weizen tylko na pozór wygląda tak, jak szklanka do piwa. Wąski, a zarazem tak smukły dół i rozszerzana góra mają za zadanie zaakcentować unoszącą się na powierzchni pianę piwa pszenicznego. Poprzez swój nietypowy kształt będziecie mogli zauważyć niesamowitą intensywność barw charakterystyczną dla tego rodzaju trunku.

Pokal

Cienki, lecz niezwykle gustowny! Pokal z reguły jest dość wąski i wysoki, sprawiając przy tym wrażenie bardzo delikatnego. Posiada dodatkową nóżkę, dzięki której nie będziecie musieli martwić się o zmianę temperatury piwa. Niestety tego typu kufle szklane są bardzo często mylone z klasycznymi szklankami przeznaczonymi do serwowania lagerów. Jakie piwo należy podawać w pokalu? Przede wszystkim pilznera!

Snifter

Snifter może poniekąd przypominać wyżej wspomniany Pokal. Nic w tym dziwnego! Snifter posiada grubą nóżkę i szeroki zwężający się ku górze kształt. To jednak oba te rozwiązania mają inne przeznaczenie. Snifter to pękaty kielich do piwa, który jest bardzo często mylony z kieliszkiem do brandy. Idealnie sprawdzi się do mocnego piwa, a dzięki swej specyficznej budowie wprowadza trunek w wirowanie, uwalniając przy tym wszelkie substancje lotne.

Goblet

O Goblecie nie tak często się mówi… Doskonale to rozumiemy! Otóż Goblet to bardzo majestatyczne rozwiązanie, w którym powinno zostać zaserwowane prawdziwe piwo belgijskie. Goblet - choć podobny do Pokala, wyróżnia się bardzo grubym szkłem oraz niekiedy także i dodatkowymi tłoczeniami. Co za tym idzie? Poprzez swoją budowę uwalnia wszystkie atuty piwa!Kufle z logo to doskonała propozycja na gadżet reklamowy dla klientów czy pracowników. Zadbajcie o dodatkowy nadruk na szkle i obserwujcie pierwsze rezultaty!