Kubki z nadrukiem okolicznościowym - jak rozbawić klienta?

Kubki z nadrukiem okolicznościowym - jak rozbawić klienta?

Wybierając kubki reklamowe często kierujemy się misją naszej firmy lub branżą, w której działamy. Zapominamy niekiedy o tym, że lepszy efekt może przynieść nadruk na kubku, który będzie zabawną sentencją, niekoniecznie w dosłowny sposób promującą naszą markę.

 Jak przygotować przekaz reklamowy na kubkach firmowych, aby rozbawić klienta i zapisać się w jego pamięci? 

Kalendarz świąt nietypowych – niech stanie się Twoim podstawowym

 Kalendarzy świąt nietypowych jest wiele. W sieci możemy znaleźć przeróżne rodzaje wydarzeń przypisanych konkretnym miesiącom czy nawet dniom. To znaczne ułatwienie, gdy chcemy pójść w kierunku nietypowych sentencji i kojarzyć się klientowi nie tylko ze sprzedawanym produktem czy usługa, ale także z poczuciem humoru i dystansem do prowadzonego marketingu. Naturalnie kubki z nadrukiem zamawiamy ze sporym wyprzedzeniem i nie mamy pewności, że akurat wcelujemy z liczbą kubków odpowiadająca danej sentencji w konkretnych dniach. Dlatego warto zabezpieczyć się na taką ewentualność i wybrać kalendarz, w którym święta przypisane są do miesięcy, a nie poszczególnych dni. Wówczas robiąc zamówienie kwartalne a nawet półroczne, możemy zmniejszyć ryzyko niewykorzystania kubków reklamowych. Np. lipiec to miesiąc przyjaźni ? 

Chiński kalendarz – inspiracja dla zapobiegawczych

 Kolejnym pomysłem, dającym możliwość zamówienia kubków reklamowych na cały rok z góry, jest inspirowanie się kalendarzem chińskim. Tutaj, zgodnie z tradycją, każdy rok ma przypisany konkretny znak zodiaku – oczywiście ze znaków chińskich. Dzięki temu możemy zamówić kubki z nadrukiem sentencji odpowiadających zwierzęciu symbolizującemu dany rok i dorobić im głębokie lub humorystyczne przesłanie. Warto wtedy dowiedzieć się więcej co dany znak zodiaku symbolizuje, aby trafić z hasłem i czerpać inspirację z tej wiedzy ? Rok 2019 jest rokiem świni/dzika. Dla Chińczyków zwierzęta te symbolizują szczęście, radość i zadowolenie z życia.