Kubki z nadrukiem – ale jaki rodzaj nadruku wybrać?

Magic Mug, kalkomania ceramiczna, a może… Hand Made? Nowoczesne metody zdobienia kubków reklamowych niewątpliwie zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów. Są atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne, tym samym niosą wiele korzyści z punktu widzenia właściciela marki. Jeżeli zastanawiacie się, jak zaprojektować kubki z nadrukiem, zostańcie z nami. Przedstawiamy popularne techniki zdobienia kubków, które warto wziąć pod uwagę!

Jak skutecznie wykorzystać kubki reklamowe?

Jako że ceramika reklamowa to nasza specjalność, postanowiliśmy przygotować dla was krótki poradnik, z którego dowiecie się, jak skutecznie wykorzystać kubki z logo. I choć Internet jest wręcz przepełniony informacjami, wciąż tak wiele mniejszych i większych firm popełnia podstawowe błędy, które nie sprzyjają ani rozwojowi, ani wizerunkowi marki. Wybrane przez was gadżety reklamowe – kufle z logo, filiżanki reklamowe czy kubki z nadrukiem, powinny być dopasowane do profilu firmy oraz potrzeb i oczekiwań waszych odbiorców. O doskonałym wykonaniu raczej wspominać nie musimy, nieprawdaż? Zdarza się niekiedy, że firmy decydują się zainwestować w kubki reklamowe, które w żadnym stopniu nie nawiązują do przekazywanych wartości, a to niczemu nie służy. Kluczem do sukcesu jest dobrze opracowana strategia marketingowa oraz znajomość rynku. Bez tego ani rusz! Wówczas będziecie mogli skutecznie wykorzystać nowe kubki reklamowe i obserwować niesamowite rezultaty. Pojawia się zatem myśl… Co zrobić, by firmowe upominki z logo przyniosły oczekiwany efekt? Otóż możecie śmiało wykorzystać je w trakcie inspirujących wydarzeń branżowych, firmowego święta lub podarować szczególnym kontrahentom i pracownikom jako prezent w ramach podziękowania za owocną współpracę. Tymczasem sprawdźcie najlepsze metody zdobienia kubków reklamowych. Oto one!

Grawer laserowy

Niesamowita precyzja wykonania, która nie jest dostępna dla pozostałych technik, mówi sama za siebie. Grawer laserowy to idealna propozycja dla wielbicieli prostoty i minimalizmu, co niekoniecznie musi być utożsamiane z nudą. Wręcz przeciwnie! Jedynym ograniczeniem tej metody jest możliwość wykonania grawera na metalowym elemencie kubka termicznego bądź jego silikonowej przykrywce. To jednak nie oznacza, iż nie warto decydować się na grawer laserowy. Kubki termiczne z własnym nadrukiem stanowią ciekawy pomysł na firmowy gadżet.

Art Print

Kubki z nadrukiem Art Print to wyjątkowe rozwiązanie, które z pewnością nie pozostanie niezauważone przez waszych klientów. Niemal fotograficzna jakość nadruku i niskie koszty realizacji kubków reklamowych brzmią naprawdę kusząco, nieprawdaż? Kubek Art Print pozwoli wam w mgnieniu oka zwiększyć zasięgi marki, co niewątpliwie przełoży się na generowane zyski i nie tylko. Jeśli zatem szukacie ciekawego sposobu na promocję, tym samym nie możecie zdecydować się na konkretny nadruk – metoda zdobienia kubków Art Print z pewnością was nie zawiedzie.

Basecolor

Jeżeli Hydrocolor i Multicolor przypadły wam dotychczas do gustu, powinniście wziąć także pod uwagę Basecolor. Technologia ta polega na naszkliwnym i natryskowym barwieniu białej powierzchni ceramiki reklamowej. Dlaczego warto ją wykorzystać? Basecolor stanowi obecnie jedną z najtrwalszych technik, pozwalając przy tym na uzyskanie aż jedenastu kolorów bazowych, a także wielu barw pochodnych. Basecolor wypada świetnie w połączeniu z Xpression oraz Sensitive Touch.

Hand Made

Na koniec zdecydowaliśmy się przedstawić stosunkowo rzadko wybieraną technologię zdobienia kubków reklamowych. Mowa tutaj oczywiście o metodzie Hand Made, która dopiero zyskuje swoją popularność. Hand Made polega na ręcznym zdobieniu rantów ceramiki reklamowej z użyciem specjalnych farb. Stanowi świetne uzupełnienie wyżej wskazanych metod, będąc jednocześnie gwarancją atrakcyjnego efektu, który niewątpliwie zachwyci waszych nowych, ale także i stałych klientów. Kubki reklamowe ozdobione tą metodą mają unikalny charakter, jakiego nie da ważna żadna inna technologia. To pewne!

Wybór odpowiedniej metody zdobienia kubków reklamowych to nie lada wyzwanie. Mamy nadzieję, że odrobina inspiracji okaże się niebawem pomocna.