Kubki reklamowe dla wybranych - jak budować prestiż marki?

Kubki reklamowe dla wybranych - jak budować prestiż marki?

O budowaniu wizerunku marki z wykorzystaniem kubków reklamowych pisaliśmy już w poprzednich naszych wpisach. Wspominaliśmy też o tym jak ceramika reklamowa wspiera marketing oraz podaliśmy statystyki potwierdzające te informacje.

 Tym razem podpowiemy, jak z kubków reklamowych uczynić elitarne gadżety, wzmacniające lojalność klientów.

Statystyki dotyczące kubków z nadrukiem

Statystyki dotyczące kubków z nadrukiem – część I

Zobacz wpis kubki reklamowe w marketingu szeptanym - ceramika reklamowa

Buzz marketing z wykorzystaniem kubków reklamowych – to może się udać

Zobacz wpis Kubki reklamowe w marketingu bezpośrednim - jak je wykorzystać? Ceramika Reklamowa

Ceramika reklamowa w marketingu bezpośrednim – jak ją wykorzystać?

Zobacz wpis jak-zbudowac-wizerunek-marki-ceramika-reklamowa

Budowanie wizerunku marki – jak zrobić to właściwie?

Zobacz wpis

Unikatowość pożądana

Kubki reklamowe różnią się od siebie zwykle kolorystyką i umieszczaną na nich grafiką. To zwykle walory, które je od siebie odróżniają. Rzadko wyróżniają się niespotykanym kształtem. Wynika to z tego, że choć mamy do wyboru przynajmniej kilkanaście różnych kreacji, to są one najczęściej dostępne w katalogu większości dostawców gadżetów reklamowychJak więc wyróżnić kubki reklamowe wybierane dla naszej własnej marki i mieć pewność, że nikt inny na rynku nie będzie miał w swoich zasobach identycznego wzoru? Nic prostszego – wystarczy zaprojektować własny kształt kubka reklamowego. Nie oznacza to od razu, że zanim złożymy odpowiednie zamówienie, musimy poznać tajniki projektowania ceramiki reklamowej, a wraz zamówieniem podać pełną specyfikację. Projektowanie własnego wzoru kubka reklamowego powinniśmy zacząć od kontaktu z dystrybutorem i to z nim ustalić wszystkie szczegóły. Zaprezentować nasz pomysł i oczekiwania, a także rolę, jaka taki kubek ma spełniać. Dystrybutor poda nam wówczas możliwości wykonania indywidualnego projektu, a do realizacji przejdzie w momencie, gdy uda się dopiąć szczegóły.

Unikatowe kubki z logo!

Chcesz zaprojektować własny, niepowtarzalny i wyjątkowy kubek reklamowy?

Napiz do nas!

Własny projekt kubków reklamowych – po co go robić?

Niektórzy mogą zadać pytanie „po co robić własny projekt kubka reklamowego, skoro wystarczy spersonalizować go grafiką i tym samym obniżyć koszty produkcji?”. Odpowiedź jest równie prosta, co powyżej. Klienci lubią czuć się wyróżnieni i wyjątkowi. Lubią posiadać produkty wyjątkowe i unikatowe, lubią kolekcjonować edycje limitowane. Kubki reklamowe w limitowanym wydaniu mogą posłużyć za gadżety firmowe wręczane tylko klientom, których chcemy wyróżnić. Takim, którzy w programie lojalnościowym zdobyli odpowiednia liczbę punktów lub są z nami od wielu lat. Możemy je tez wykorzystać jako promocję nowej usługi czy nagrodę w konkursie. Możliwości jest tyle, ile będziemy mieć na nie pomysłów. Niewątpliwie jednak, wyróżnianie klienta poprzez wręczanie mu czegoś, czego z całą pewnością nie posiada nikt inny, wzmocni jego lojalność i pozytywny odbiór naszej marki, czyniąc ją wyjątkową.