Kubek ze zdjęciem, nadrukiem lub napisem – który warto wybrać?

Szukasz inspiracji na kubek z własnym nadrukiem? W dobie innowacyjnych technologii wcale nie tak trudno jest osiągnąć efekt odpowiadający naszym najśmielszym oczekiwaniom. Popularne techniki nadruku na ceramice reklamowej – Magic Mug, Multicolor czy Art Print – pozwalają wydobyć potencjał drzemiący w na pozór zwyczajnym naczyniu i zaskoczyć drugą osobę niepowtarzalnym wyglądem. Jak zaprojektować kubek z nadrukiem? Co wybrać – zdjęcie, nadruk czy napis? Sprawdzamy!

Kubek ze zdjęciem

Ceramika reklamowa jeszcze do niedawna kojarzona była wyłącznie ze spotkaniami biznesowymi i wydarzeniami branżowymi, podczas których wręczane były drobne upominki z logo. I choć trend ten wciąż jest na topie i nie zapowiada się, aby miał ulec jakimkolwiek zmianom, w ostatnim czasie zaobserwowaliśmy, że osoby prywatne coraz chętniej decydują się na stworzenie spersonalizowanego gadżetu. Kubki z własnym zdjęciem, bo to właśnie od nich rozpoczniemy, niewątpliwie cieszą się dużym zainteresowaniem, a to wszystko za sprawą ich niesamowitej funkcjonalności. W końcu każdy z nas pije kawę czy herbatę, a skoro można to robić w ulubionym kubku, nie widzimy żadnej przeszkody, aby to zrobić.

Personalizowany kubek ze zdjęciem stanowi też ciekawą propozycję na prezent dla bliskiej nam osoby. Wystarczy wybrać dobrej jakości zdjęcie i stworzyć pierwszy projekt. Metoda zdobienia kubków reklamowych Art Print zda w tym wypadku najlepiej egzamin. Pozwala uzyskać niemal fotograficzną jakość nadruku, dodatkowo wykazuje wzmożoną odporność na zmywanie w zmywarce.

Kubek z nadrukiem

Kubki z nadrukiem zalecamy w szczególności klientom biznesowym, którzy poszukują inspiracji na nowe gadżety reklamowe. Stanowią one tani, a zarazem niebywale skuteczny nośnik promocji marki. Dopasowane do charakteru usług przez Ciebie oferowanych w krótkim czasie zaczną pracować na rozwój firmy, dzięki czemu będziesz mógł generować zyski finansowe i wizerunkowe.

Jak zaprojektować kubki reklamowe? Postaw na oryginalny motyw, który wyróżni Twoją markę na tle konkurencji. Jeśli w logotypie dominuje konkretna kolorystyka, upewnij się, że znajduje się również na zaprojektowanych upominkach biznesowych. Potencjalny klient powinien wiedzieć, kto stoi za wręczonym gadżetem i jaki rodzaj usługi się za nim kryje. Kubki z nadrukiem wówczas spełnią swoją podstawową funkcję.

Kubek z napisem

Kubek z własnym napisem to propozycja wprost stworzona z myślą o miłośnikach estetycznego designu i funkcjonalności. Delikatny napis nadrukowany oryginalną czcionką z pewnością nie pozostanie niezauważony, a Ty zgarniesz masę komplementów za swój projekt. W tym wypadku masz nieograniczone pole do manewru – możesz postawić na imienną dedykację lub inspirujący cytat.

Ciekawym pomysłem, by stworzyć nietuzinkowy kubek z napisem, jest metoda zdobienia Cristal Touch. Polega na nanoszeniu na powierzchnię ceramiki reklamowej subtelnych kryształków, które sprawiają, że personalizowany kubek zyskuje rzadko spotykany charakter. Możesz ozdobić upominek wedle uznania i sprawić sobie radość!

Techniki zdobienia kubków, które warto wybrać

W poszukiwaniu inspiracji na nowy kubek z własnym nadrukiem nie musisz daleko sięgać, by znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Najpopularniejsze techniki nadruku na ceramice umożliwiają nam osiągnięcie efektu, o jakim jeszcze do niedawna moglibyśmy tylko pomarzyć. Jakie metody zdobienia kubków wybrać? W zależności od rezultatu, jaki pragniesz osiągnąć, możesz połączyć kilka popularnych technik lub zdecydować się na jeden motyw. Co wybrać? Multicolor w duecie z Hydrocolor to gwarancja niesamowitej satysfakcji. Naszkliwne barwienie wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni odmienia zwykły kubek wprost nie do poznania. Żywe kolory zachowają swój pierwotny wygląd przez długi czas. Jeśli cenisz sobie ekskluzywny efekt, wybierz technikę Sensitive Touch, która polega na piaskowaniu wybranej powierzchni. W połączeniu z Cristal Touch nowy kubek z własnym nadrukiem zaprezentuje się nietuzinkowo.

Nie ulega wątpliwościom fakt, że najciekawsze pomysły na spersonalizowane kubki to te, które zostały samodzielnie zaprojektowane!