Kubek z nadrukiem Magic - jak to działa?

Kubek z nadrukiem Magic - jak to działa?

Wybierając kubki z nadrukiem do biura czy w ramach uzupełnienia asortymentu reklamowego firmy, nie musimy ograniczać się do klasycznych i często spotykanych form ceramiki reklamowej. Dzisiejsze możliwości technologiczne i szeroka oferta producentów ceramiki, pozwalają nam na trochę szaleństwa i nietuzinkowości.

 Nadruk na kubku w stylu Magic-Mug to jedna z niewątpliwie oryginalnych form. Jakie ma zastosowanie i co ją charakteryzuje? 

Magic-Mug technologia przyciągająca uwagę

 Magic-Mug to technologia nadruku na kubkach, charakteryzująca się zmieniającym pod wpływem temperatury wzorem. Nadruk na kubku wykonany jest w dwóch warstwach. Pierwsza, spodnia, jest nadrukiem docelowym i możemy umieścić na nim niemal dowolną grafikę. Wierzchnia z kolei jest warstwą znikającą pod wpływem gorącej temperatury po nalaniu do kubka wrzątku lub innego gorącego płynu. To niezwykle ciekawy efekt, który może zaskoczyć niejedną osobę i tym samym zapisać się jako oryginalny gadżet firmowy.

Nowoczesne technologie nadruku na ceramice reklamowej

Na czym polega technologia nadruku Magic-Mug?

 Mmagic Mug jest techniką, która pozwala na wykonanie fotograficznej jakości wydruku. Docelowa powierzchnia zadruku może pokryć cały kubek, ale należy pamiętać, że przy Magic-Mug nadruk możliwy jest wyłącznie po zewnętrznej części. Wierzchnia część ma z kolei za zadanie przykrycie docelowej grafiki i ukazanie jej pod wpływem temperatury – ciepłej cieczy wlewanej do kubka. W zależności od koloru powłoki, grafika spodnia będzie przykryta w całości lub tylko „zadymiona”. Mamy także możliwość pozostawienia na pierwszej powłoce stale widocznego logo, korzystając z opcji Magic-Mug Logo+. Decydując się na nadruk w technologii Magic, mamy do wyboru powłokę z połyskiem lub matową dzięki Magic Mug Matt. To daje jeszcze ciekawszy i lepszy efekt magic! 

Jak dbać o kubki Magic?

 Należy pamiętać, że ze względu na specyfikę nadruku techniką Magic Mug, kubków Magic nie należy myć w zmywarkach. Dla zachowania trwałości nadruku rekomendowane jest mycie wyłącznie ręcznie, bez intensywnego szorowania zewnętrznej powierzchni kubka.

M_060_LA
Cena od: 

21,50 

Tomek Magic Matt czarno/biały