Hand Made - nowa technika zdobienia kubków reklamowych

Skoro tutaj trafiliście, zapewne zastanawiacie się, jak uatrakcyjnić klasyczne kubki z logo... Gadżety reklamowe od lat cieszą się sporym zainteresowaniem na polskim rynku zarówno wśród małych, jak i dużych firm - i to właśnie ceramika reklamowa jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wysoka jakość wykonania i oryginalny pomysł. W tym artykule dowiecie się, jak w szybki i tani sposób ozdobić tradycyjne kubki reklamowe. Jesteście ciekawi?

Hand Made - czym jest i na czym polega?

Technika Hand Made polega bowiem na zdobieniu górnych rantów kubków czy filiżanek reklamowych. Jest to stosunkowo nowa metoda zdobienia ceramiki reklamowej, do której firmy stopniowo się przekonują... Zapewnia nietuzinkowy efekt pokrycia rantów wybranym przez klienta kolorem, co jest trudno osiągalne dla pozostałych technik nadruku. Hand Made to zatem nic innego, jak ręczne malowanie poszczególnych elementów farbami ceramicznymi. Dlaczego Hand Made to świetny wybór?

Dodatkowa dekoracja

Nie mylmy technik zdobienia ceramiki reklamowej! Hand Made stanowi świetne uzupełnienie innych metod nadruku. Technika ta jest zazwyczaj traktowana jako zdobienie dodatkowe, które uatrakcyjni wygląd zdobionego przedmiotu i nada mu niesamowitego wyrazu. Hand Made można w ciekawy sposób połączyć z innymi technikami. Hydrocolor, Multicolor, Cristal Touch, kalkomania ceramiczna... A ty? Co wybierzesz?

Malowanie rantów w kolorze złotym

Eleganckie filiżanki reklamowe to doskonały sposób na prezent dla szczególnego kontrahenta. Dekoracja ceramiki, jaką jest właśnie malowanie krawędzi, nada zwykłym filiżankom niezwykłego charakteru. Malowane złotem krawędzie w połączeniu ze śnieżną bielą zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Tak proste, a jednocześnie nietuzinkowe rozwiązanie z całą pewnością przyniesie niesamowite rezultaty.

Wysoka jakość a atrakcyjnej cenie

Ręczne zdobienie rantów to gwarancja najwyższej jakości i solidności. Wykonane tą techniką kubki reklamowe posłużą wam przez długie lata. Charakteryzują się bowiem wysoką trwałością. Co więcej, są odporne na zmywanie w zmywarce. Wyjątek stanowią farby złote i srebrne. Ze względu na nieco inną specyfikację są podatne na działanie czynników zewnętrznych, a co za tym idzie, powinny być myte ręczne. Uzyskany efekt wam to wynagrodzi!

Unikatowość

Kubki reklamowe zwykle są zdobione tradycyjnymi metodami nadruku. Może nadeszła idealna pora na zmiany... Zdobienia ręczne nie tylko zachwycą obdarowanego, lecz także nadadzą kubkowi indywidualnego i unikatowego charakteru. Hand Made to technika, która wydobywa potencjał drzemiący w tradycyjnej ceramice reklamowej.

Identyfikacja marki

Jak zapewne wiecie, gadżety reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy. Jest to tani i skuteczny sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Poprzez dopasowanie koloru rantu do wybranej wcześniej grafiki wzmocnimy nasz przekaz marketingowy. Klienci lubią to, co ładne i praktyczne. Tworząc oryginalne upominki biznesowe, zaintrygujesz ich swoją marką i sprawisz, iż zaczną identyfikować ją z konkretną usługą. Czego zatem chcieć więcej?

Prezent idealny

Personalizowany kubek z ręczne malowanymi krawędziami jako prezent? Jesteśmy na tak! Kubek wykonany metodą Hand Made to doskonały pomysł na obdarowanie naszych bliskich. Okazja goni okazję... Jeśli zatem nie wiesz, co podarować bliskiej ci osobie, rozwiązanie to sprawdzi się świetnie.