Gadżety reklamowe do samochodu – najlepsze upominki dla zmotoryzowanych

Reklamowe akcesoria samochodowe to świetne prezenty dla kierowców, podróżników, a także dla osób profesjonalnie związanych z motoryzacją. Przydadzą się wszystkim, którzy spędzają w aucie sporo czasu – niezależnie, czy traktują samochód wyłącznie jako środek transportu, czy również jako niezbędne narzędzie pracy. Wybrane gadżety z logo mogą sprawiać, że jazda będzie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Jednocześnie umieszczone na nich nadruki przyciągają wzrok, dzięki czemu reklamowana marka zapada w pamięć. Za sprawą samochodowych gadżetów z logo firma może być promowana wszędzie, dokąd tylko uda się ich posiadacz.

Poznaj kilka propozycji akcesoriów reklamowych dla zmotoryzowanych, które okażą się niezastąpione w trasie. Poniższym zestawieniem warto zainspirować się przede wszystkim wtedy, gdy prowadzi się biznes w branży motoryzacyjnej.

Ładowarka samochodowa z nadrukiem

W dobie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych ważna jest możliwość szybkiego naładowania baterii niezależnie od okoliczności. Trafionym podarunkiem dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych okaże się więc ładowarka samochodowa z nadrukowanym logo. Pozwoli ona sprawnie naładować telefon albo inne urządzenie podczas podróży za pomocą zapalniczki samochodowej. Akcesorium przyda się każdemu kierowcy i jego pasażerom, będzie często używane, dlatego świetnie sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego do samochodu.

Kubki ceramiczne z przykrywką

Ceramiczny kubek reklamowy ze szczelną przykrywką pozwala cieszyć się smakiem ulubionego napoju niezależnie od miejsca, do którego uda się osoba nim obdarowana. Zabezpieczenie chroniące przed przypadkowym rozlaniem sprawdza się w czasie jazdy samochodem. Reklamowe kubki ceramiczne z przykrywką są więc praktycznymi prezentami dla osób aktywnych, pracujących w terenie albo dla miłośników podróży.

Dostępne są modele różniące się pojemnością, kolorystyką i kształtem. Łączy je podstawowa funkcja oraz fakt, że pozwalają świetnie wyeksponować logo firmy. Wyjątkowo wygodne w użytkowaniu są reklamowe kubki porcelanowe z silikonową opaską i przykrywką. Pokrywka chroni przed rozlewaniem napoju w samochodzie, a opaska gwarantuje pewny chwyt. 

Kiedy warto rozdać kubki ceramiczne z przykrywką jako prezenty reklamowe? Takie gadżety promujące firmę najlepiej sprawdzają się podczas targów, warsztatów, szkoleń i innych wydarzeń branżowych. Są też doskonałym elementem zestawów onboardingowych – otrzymując prezenty opatrzone firmowym logo, nowy pracownik szybciej poczuje się częścią zespołu. Reklamowe kubki ceramiczne do samochodu mogą być też atrakcyjnymi nagrodami w konkursach skierowanych do klientów albo zostać dołączone do złożonych zamówień – gratisy zawsze cieszą. Wszyscy, którzy zostaną obdarowani praktycznymi akcesoriami, z pewnością docenią miły gest. Ponadto, używając kubków z logo, będą reklamować firmę wszędzie tam, dokąd je ze sobą zabiorą.

Samochodowy uchwyt na telefon

Zmotoryzowanym można podarować też uchwyt do telefonu, czyli funkcjonalny gadżet z wyeksponowanym logo lub innym nadrukiem związanym z promowaną marką. Dzięki akcesorium udaje się wygodnie i bezpiecznie korzystać ze smartfona podczas jazdy samochodem, na przykład używając nawigacji, sterując muzyką albo rozmawiając. Uchwyty mogą być mocowane przyssawkami na szybie albo w inny sposób, na przykład na kratce nawiewu. Dobrze, gdy dopasowują się do różnych rozmiarów urządzeń. Za sprawą takich gadżetów reklamowych do samochodu jazda jest wygodniejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Reklamowe kubki termiczne

Kubek termiczny reklamowy to jeden z najprzydatniejszych gadżetów, jakie można wręczyć klientom, pracownikom czy innym osobom, z którymi chce się nawiązać relację. Poręczne akcesorium pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę napojów takich jak kawa, herbata czy kakao. Wypicie czegoś ciepłego to niezawodny sposób, by ogrzać się w chłodnie wieczory i poranki albo w niepogodę czy mroźne dni. Obdarowani kierowcy z pewnością docenią tę możliwość, podobnie jak fakt, że dbasz o ich potrzeby.

Kubki termiczne z nadrukiem są zwykle wykonane ze stali nierdzewnej i plastiku albo z ceramiki. W pierwszym wariancie mają podwójne ścianki, które zapewniają dobrą izolację cieplną. Szczególnie przydają się jesienią i zimą, ale można sięgać po nie w czasie różnych pór roku. Co ważne, nie tylko utrzymują temperaturę gorącej kawy czy herbaty, ale też działają w drugą stroną, chroniąc orzeźwiające napoje przed nagrzewaniem. Takie gadżety reklamowe nie mają sezonowego charakteru – obdarowani będą więc często widzieć nadrukowane firmowe logo.

Można podarować klientom i innym zmotoryzowanym osobom kubki termiczne o różnych kształtach, kolorach czy stylach. Dostępne są modele z uchwytem lub bez. Wszystkie akcesoria zostały wyposażone w zabezpieczenia chroniące przed przypadkowym wylewaniem się napojów. Niebywała funkcjonalność kubków idzie więc w parze z nienachalną reklamą. Dzięki praktycznym gadżetom łatwiej wzbudzić sympatię klientów czy biznesowych partnerów i otoczyć promowaną markę pozytywnymi skojarzeniami. Warto pamiętać również o tym, że reklamowe kubki termiczne to akcesoria trwałe i solidnie wykonane, dlatego przez długi czas będą wzmacniać działanie marketingowego przekazu.

Apteczka samochodowa z logo

Chociaż wożenie ze sobą apteczki nie jest obowiązkowe, zestaw do pierwszej pomocy zawsze przydaje się w samochodzie, szczególnie że nie zajmuje wiele miejsca. Podczas podróży mogą przydarzyć się skaleczenia, oparzenia albo poważniejsze wypadki, dlatego warto być na nie dobrze przygotowanym. Odpowiednio wyposażona apteczka będzie zatem praktycznym upominkiem dla kierowców – jeśli zostanie oznakowana logo, przysłuży się promowaniu firmy. Wręczenie takiego podarunku to elegancki sposób wyznania, że marce zależy na bezpieczeństwie klienta.

Gadżety reklamowe do samochodu są świetnymi upominkami dla pracowników, amatorów podróży, firm związanych z transportem oraz wszystkich osób spędzających sporo czasu w trasie. To również doskonałe prezenty na wydarzenia branżowe, w tym eventy dotyczące motoryzacji. Decydując się na gadżety z nadrukiem do samochodu, takie jak reklamowe kubki termiczne, zyskujesz pewność, że widniejące na nich logo będzie dobrze widoczne i często eksponowane. Obdarowani zawiozą je ze sobą w rozmaite miejsca, ciesząc się z jeszcze bardziej komfortowej i bezpiecznej jazdy oraz przekładając swoje pozytywne odczucia na markę, od której otrzymali przydatne prezenty dla zmotoryzowanych.