Gadżety reklamowe do kuchni – podaruj je swoim klientom

Ceramika reklamowa oraz inne akcesoria kuchenne z nadrukiem doskonale nadają się do promowania firmy. Jako praktyczne przedmioty używane na co dzień, zwiększają rozpoznawalność marki, budząc przy tym pozytywne skojarzenia. Wręczając klientom gadżety reklamowe do kuchni, firma jeszcze skuteczniej zapada w pamięć i co ważne robi to ze smakiem – w przenośni i dosłownie.

Jeżeli chcesz wykorzystać marketingowy potencjał tkwiący w kuchennych przedmiotach codziennego użytku i zwiększyć ekspozycję swojej marki, poniżej znajdziesz kilka inspiracji.

Kubki szklane z nadrukiem

Szklane kubki z nadrukowanym logo spodobają się osobom ceniącym minimalizm i elegancję. Będą praktycznym elementem wyposażenia kuchni, a zarazem jej wyjątkową ozdobą. Jeżeli zadbasz o estetyczne wyeksponowanie logo czy innego nadruku związanego z marką, obdarowani klienci i współpracownicy będą chętniej sięgać po naczynia, chwaląc się nimi w trakcie spotkań w gronie rodziny czy znajomych. Dzięki stylowym gadżetom reklamowym marketingowy przekaz zdecydowanie rozszerzy swój zasięg.

Kubki szklane z nadrukiem mogą mieć rozmaite kształty oraz różnić się wysokością i grubością szkła. Są przeznaczone do gorących lub zimnych napojów. Można zamówić również warianty uniwersalne. Niezależnie od tego, czy osoba obdarowana kubkiem szklanym z nadrukiem postawi go w reprezentacyjnym miejscu w kuchni, czy też postanowi używać go tylko wtedy, gdy okaże się potrzebny, logo Twojej marki umieszczone na transparentnej powierzchni będzie dobrze widoczne. Przezroczyste szkło stworzy nie tylko świetne warunki reklamie, ale też pozwoli użytkownikom podziwiać głębię koloru przygotowanego napoju.

Bambusowe przybory kuchenne

Bambus to materiał trwały, a zarazem plastyczny. Z powodu tych właściwości nadaje się do wyrobu rozmaitych akcesoriów kuchennych. Gadżety reklamowe, które często wykonuje się z tego naturalnego materiału, to deski do krojenia, łyżki, widelce, łopatki, sztućce do sałatek, a nawet miski. Wszystkie te akcesoria kuchenne można opatrzyć firmowym logo. Bambusowe przybory łatwo się czyści. Spodobają się osobom wybierającym na co dzień produkty z surowców przyjaznych środowisku. Będą ładną ozdobą kuchni, kojarząc się z przyrodą i ciesząc oko naturalnym wdziękiem.

Ceramiczne kubki z logo lub filiżanki reklamowe

Kubki reklamowe z nadrukiem to przedmioty znakomicie nadające się do promowania firmy, dlatego że trudno wyobrazić sobie dzień bez pobudzającej kawy albo przyjemnie rozgrzewającej herbaty. Takie kuchenne akcesoria, zapewniające dużą przestrzeń nadruku, będą używane niemal nieustannie, stale przypominając o marce, której logo na nich widnieje. Ceramiczne kubki reklamowe mogą też ocieplać wizerunek związanej z nimi firmy. Wręczając użyteczne i budzące miłe skojarzenia akcesoria klientom, pracownikom czy biznesowym partnerom, wzmacnia się budowane relacje, a także okazuje sympatię i troskę.

Według smakoszy i znawców savoir-vivre’u kawa albo herbata pita w kubku smakuje inaczej niż ta podawana w filiżance. Na szczególne okazje, kiedy podawanie aromatycznych napojów powinno być wyrafinowanym rytuałem, lepiej nadają się zgrabne, niewielkie naczynia. Filiżanki reklamowe, z estetycznie nadrukowanym logo, wspaniale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości, ważnych spotkań czy przyjemnych chwil w gronie najbliższych. Obdarowane nimi osoby będą mogły zrobić dobre wrażenie na gościach i celebrować picie ulubionych napojów, ciesząc się każdym łykiem. Warto wręczyć filiżanki reklamowe w prezencie – klienci i współpracownicy z pewnością docenią podarunek uchodzący za symbol klasy.

Fartuchy kuchenne

Fartuszki kuchenne są bardzo praktyczne. Chronią ubrania i skórę w czasie przygotowywania posiłków, mają też walor dekoracyjny. Fartuszki kojarzą się z ciepłą, domową atmosferą – warto powiązać te miłe odczucia z promowaną marką, umieszczając na akcesoriach firmowe logo. Takie gadżety reklamowe będą działać skutecznie na odbiorców stykających się z nimi każdego dnia w przytulnym, przyjaznym otoczeniu kuchni.

Reklamowe zestawy ceramiczne

Zamiast wręczać klientom pojedyncze filiżanki reklamowe, można podarować im cały zestaw ceramiczny, składający się również ze spodków, dzbanka na kawę, cukierniczki oraz mlecznika. To stylowa i funkcjonalna propozycja, a zarazem hojny gest, który nie przejdzie niezauważony. Zestaw ceramiczny z nadrukiem przyda się obdarowanym pragnącym przyjąć gości z szacunkiem i należytą dbałością o szczegóły. Komplet opatrzony firmowym logo będzie zarazem dyskretnie pełnić funkcje marketingowe.

Kufle z logo

Kufle do piwa – szklane i ceramiczne – to solidne naczynia o dużej pojemności i grubym dnie. Występują w różnych rozmiarach i kształtach, ale najpopularniejsze wśród miłośników złotego trunki są modele z charakterystycznym grubym uchem zapewniającym stabilny chwyt. Kufle reklamowe to akcesoria kojarzące się z dobrą zabawą i przyjemnie spędzanym czasem. Warto rozszerzyć te miłe skojarzenia na markę, której logo może zostać nadrukowane na naczyniach.

Kufle reklamowe sprawdzą się jako upominki dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Stojąc na kuchennych półkach obdarowanych nimi osób, dzięki świetnie wyeksponowanemu logo, nie pozwolą zapomnieć o Twojej marce. Kufle z nadrukiem przydadzą się w czasie wieczornego relaksu w domu, grillowania i wielu innych okazji. Jeśli będą używane podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi, reklamowy przekaz dotrze do jeszcze szerszego grona odbiorców. Kufle z logo to również ciekawe gadżety kolekcjonerskie, szczególnie dla smakoszy piwa i amatorów browarnictwa.

Kuchnia jest miejscem przygotowywania posiłków, picia porannej kawy i spotkań w gronie najbliższych. To przytulna, przyjazna przestrzeń, która ma nieprzeciętny potencjał reklamowy. Warto z niego skorzystać i podarować klientom, pracownikom, inwestorom czy partnerom biznesowym praktyczne akcesoria niezbędne w każdej kuchni. Świetnym wyborem będzie ceramika reklamowa – kubki z logo, filiżanki z nadrukiem oraz całe zestawy naczyń. Można zdecydować się też na ciekawe gadżety wykonane ze szkła takie jak kubki czy kufle albo podarować w prezencie przybory z bambusa czy kuchenne fartuszki, które ozdobią wnętrza. Najlepiej dostosować rodzaj wręczanych podarunków reklamowych do charakteru prowadzonej działalności i jej odbiorców – wówczas można liczyć na najlepsze rezultaty w promowaniu marki.