Filiżanki z własnym nadrukiem na prezent – co możemy na nich zaprojektować?

Metody zdobienia ceramiki reklamowej na każdym kroku zachwycają i nie sposób temu zaprzeczyć. W dobie wszechobecnych technologii możemy odmienić zwykłe naczynie wprost nie do poznania i cieszyć się uzyskanym efektem. W dzisiejszym poradniku postanowiliśmy wziąć pod lupę gustowne filiżanki z nadrukiem. Jak skutecznie można je wykorzystać i co warto na nich zaprojektować? Podpowiadamy!

Filiżanki reklamowe – zaskocz klientów niepozornym gadżetem

Skuteczność gadżetów reklamowych jest nie do podważenia. Umiejętnie zaprojektowane, a jednocześnie nawiązujące do marki i wartości, jakie za nią stoją, niosą ze sobą niesamowite korzyści. Z jednej strony pozwalają zadbać o stałych klientów i zaprosić nowych odbiorców do współpracy, z drugiej natomiast wpływają na pozytywny PR marki. Rozwiązaniem, które na przestrzeni ostatnich lat odbiło się głośnym echem, są filiżanki reklamowe. Niby zwykły gadżet, a jednak stanowi świetny sposób na promocję marki. Może zostać wykorzystany jako prezent dla szczególnego kontrahenta w ramach podziękowania za owocną współpracę lub w formie drobnego upominku dla potencjalnego klienta wręczonego tuż po krótkiej rozmowie w trakcie wydarzenia branżowego. Sposobów na wykorzystanie biznesowych upominków jest multum i to od was zależy, jak podejdziecie do tematu. My jednak pragniemy skupić się na kwestii, jaką jest projektowanie filiżanek reklamowych i wskazać wam kilka oryginalnych rozwiązań. Sprawdźcie, co można nadrukować na filiżance i na jakie metody zdobienia ceramiki zwrócić uwagę!

Filiżanki z logo – postaw na promocję marki

Ceramika reklamowa to bez wątpienia nasza specjalność i stąd też chętnie doradzamy naszym klientom, którzy często nie do końca wiedzą, jak zaprojektować nowe filiżanki. Otóż najprostszym – choć wcale nie gorszym rozwiązaniem, jest oczywiście umieszczenie logo marki w dobrze widocznym miejscu. Jest to standardowy motyw, który od lat dominuje na powierzchni gadżetów biznesowych. Potencjalni klienci muszą przecież wiedzieć, kto stoi za danym upominkiem i jakich korzyści mogą oczekiwać. Jeżeli planujecie zatem inwestycję w filiżanki reklamowe, logotyp musi koniecznie się na nich znaleźć. Delikatny nadruk odpowiadający identyfikacji wizualnej marki to gwarancja skuteczności!

Filiżanki z motywującym cytatem

Metody zdobienia ceramiki reklamowej niewątpliwie dają nam szerokie pole do manewru. Co to oznacza? Umieszczenie logo w widocznym miejscu to nie jedyne rozwiązanie, jakie warto wziąć pod uwagę. Z naszego doświadczenia wiemy, że klienci wprost uwielbiają wysokiej jakości gadżety, które są funkcjonalne, a jednocześnie inspirują ich do dalszych działań. Na waszych nowych filiżankach możecie śmiało nadrukować motywujący cytat. Uśmiech na twarzy klienta gwarantowany! Ciekawym pomysłem na filiżanki z logo może też okazać się połączenie cytatu z logo. Jak to zrobić? Tutaj z pomocą przyjdą innowacyjne technologie, które pozwolą uzyskać niezwykle estetyczny design. Wybrany przez was cytat umieszczamy w centralnej części naczynia, logo marki zaś na jego dnie. Możecie mieć pewność, że jest to sprawdzony sposób na promocję marki.

Filiżanki z nadrukiem Hand Made

Ręczne zdobienia wykonywane na powierzchni ceramiki reklamowej są od kilku lat na topie i nie zapowiada się, aby miało to ulec jakimkolwiek zmianom. Co możemy wam zaproponować? Technologia zdobienia Hand Made to idealna propozycja dla miłośników estetyki i minimalizmu. Ręcznie pokryty rant daje niezwykle ciekawy, a wręcz ekskluzywny efekt. Możecie wybrać dowolny kolory ze wzornika Pantone i cieszyć się nowymi gadżetami reklamowymi, które niebawem zaczną pracować na rozwój naszej marki. Srebrny bądź złoty akcent kolorystyczny zrobi piorunujące wrażenie na obdarowanym kontrahencie, a to zaś przełoży się na zyski finansowe i wizerunkowe.

Stylowe filiżanki reklamowe świadczą o waszym podejściu do klienta. Pokażcie potencjalnym kontrahentom, że są dla was ważni, a dbałość o detale to coś, co was wyróżnia na tle konkurencji.