Czym powinny charakteryzować się Twoje kubki z logo?

Jak skutecznie wykorzystać kubek z nadrukiem? Najlepiej poprzez zainicjowanie rozmowy z potencjalnym odbiorcą marki i wręczenie mu na koniec drobnego upominku. Tym sposobem klient przez długi czas o was nie zapomni, co przełoży się na generowane zyski. Zanim jednak tak się stanie, należy zaprojektować własne kubki reklamowe. Sprawdźcie, jak stworzyć idealny kubek z logo i o czym należy pamiętać!

Kubek z nadrukiem – gadżet o wielkiej mocy

Jeszcze kilkanaście lat temu wprost nie do pomyślenia było, że gadżety reklamowe będą kiedyś w stanie zastąpić szereg działań marketingowych, ukierunkowanych w szczególności na promocję marki. Czasy te szybko uległy przeobrażeniom i dziś możemy śmiało wykorzystać kubki z nadrukiem, by nie tylko zachęcić klientów do skorzystania z naszej oferty, ale również wyróżnić się na tle konkurencji i zadbać o pozytywny PR. Trafione i dopasowane do profilu marki z reguły przynoszą wiele korzyści, co więcej – ich realizacja wiążę się ze stosunkowo niskim kosztem. Pojawia się jednak kluczowe pytanie – Czym powinny charakteryzować się kubki z logo? Otóż odpowiedź nie jest oczywista, gdyż skuteczna promocja marki z wykorzystaniem upominków biznesowych to trudny orzech do zgryzienia. Niestety wciąż bardzo często zdarza się, że firmy inwestują ogromne kwoty w gadżety reklamowe, które nie przynoszą widocznych rezultatów. Być może wy także popełniliście ten sam błąd! Kubek z logo powinien na każdym kroku przyciągać uwagę, a jednocześnie nieść ze sobą wyłącznie pozytywne skojarzenia. Czy realizacja kubków reklamowych jest zatem trudna? Zobaczcie!

Kubki reklamowe – jakość ma znaczenie

Promocja marki wymaga dobrej znajomości rynku oraz potrzeb waszych odbiorców. Nie bez znaczenia jednak pozostaje jakość wręczanych przez was gadżetów. Jest to kluczowy aspekt, na jaki pragniemy zwrócić uwagę! Często popełnianym przez przedsiębiorców błędem, jest inwestycja w kubki z logo, których wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Możecie mieć pewność, że tego typu gadżet zostanie wyrzucony, a wasza marka zacznie być kojarzona ze słabym wykonaniem. Nie taki jest cel gadżetów reklamowych! Decydując się na inwestycję w upominki firmowe, zadbajcie o ich wykonanie, gdyż od tego tak naprawdę zależy skuteczność dalszych działań. Z pewnością zastanawiacie się teraz, gdzie zamówić kubki z nadrukiem. W tym wypadku warto zrobić dobry research i zastanowić się, jaki efekt was interesuje. Realizacja prototypów to także świetny sposób, który uchroni was przed niesatysfakcjonującym efektem. Wykonany na powierzchni ceramiki nadruk powinien być trwały, dzięki czemu będziecie mogli pokazać potencjalnym odbiorcom marki, że każdy detal ma dla was znaczenie!

Metody zdobienia kubków reklamowych – co wybrać?

Projektowanie kubków reklamowych wcale nie musi być trudne, o ile doskonale wiecie, jaki efekt pragniecie uzyskać. Dostępne u nas metody zdobienia kubków reklamowych z pewnością wam to ułatwią. Co powiecie na Art Print, Hydrocolor lub kalkomanię organiczną? A może zależy wam na ekskluzywnym charakterze nowych gadżetów? Wówczas Cristal Touch w duecie z Sensitive Touch sprawdzą się rewelacyjnie. Każdy kubek z nadrukiem powinien zostać dobrze przemyślany. Nie chodzi w końcu o ilość, a jakość! Co istotne, powinien także nawiązywać do waszej marki. Klienci chcą wiedzieć, kto stoi za danym upominkiem i jakich korzyści mogą oczekiwać. Jeżeli w logo marki dominuje róż czy błękit, upewnijcie się, że na powierzchni ceramiki znajdują się podobne akcenty kolorystyczne. Małe detale robią ogromną różnicę!

Kubek z nadrukiem – gdzie umieścić logo?

Metoda zdobienia kubków reklamowych wybrana i co dalej? Dobrze byłoby zastanowić się nad docelowym nadrukiem. Nie musimy chyba wspominać, że nadruk powinien zostać umieszczony w widocznym miejscu, nieprawdaż? Klienci zdają się jednak o tym zapominać, przez co nowe kubki reklamowe nie przynoszą zakładanych rezultatów. Wysokiej jakości nadruk ma odzwierciedlać waszą markę, a jednocześnie przyciągać wzrok potencjalnych klientów. Ciekawym rozwiązaniem, które można dodatkowo zrealizować, jest nadruk wykonany na dnie naczynia. Motywujący cytat z pewnością wywoła uśmiech na twarzy kontrahenta!