Cristal Touch a Sensitive Touch - łączenie technik grawerowania

Umiejętne wykorzystanie gadżetów reklamowych z nadrukiem to doskonały sposób na promocję marki i okazanie wdzięczności kontrahentom czy współpracownikom. Nie każdy jednak wie, iż na rynku istnieje wiele różnorakich metod zdobienia. Grawerowanie stanowi jedną z najciekawszych, a zarazem najstarszych technik ozdabiania ceramiki reklamowej. W tym artykule skupimy się na połączeniu metody Cristal Touch z Sensitive Touch? Czym się charakteryzują? Dlaczego warto je łączyć? Sprawdźcie koniecznie!

Jak łączyć techniki grawerowania?

Podstawowym błędem przy tworzeniu firmowych gadżetów reklamowych jest nadmiar elementów graficznych i niedopasowanie nadruku do powierzchni. Umiejętne łączenie technik zdobienia i grawerowania to klucz do sukcesu. Pewne metody doskonale komponują się w zestawieniu z innymi. Niemniej warto uważać, aby zamierzony efekt nie był daleki od pożądanego. Na jakie rozwiązanie warto się zdecydować?

Czym jest Cristal Touch?

Wiemy doskonale, jak uwielbiacie wszystko to, co ładne i błyszczące! Czy jednak słyszeliście o technice grawerowania, jaką jest Cristal Touch? Metoda ta umożliwia nanoszenie kryształków w różnych kolorach na ceramikę reklamową. Co istotne, Cristal Touch oprócz rewelacyjnego wyglądu pozwala nam na zestawienie jej z wieloma technologiami, w tym właśnie z drukiem bezpośrednim, kalkomanią i... Sensitive Touch! Jesteście ciekawi?

Sensitive Touch – czym się charakteryzuje?

Technika Sensitive Touch, pomimo podobnej nazwy, jest czymś zupełnie odmiennym. Efekt wklęsłego zdobienia, który możemy uzyskać w trakcie procesu piaskowania, jest niezwykle ceniony wśród wielbicieli najwyższej jakości upominków biznesowych i nie tylko. Technologia ta sprawdza się wyśmienicie w połączeniu z Color Plus, które może nieco zabarwić projekt i nadać całości wyrazistości. Piaskowanie mechaniczne pozwoli natomiast uzyskać trójwymiarowy, oryginalny efekt!

Zalety technologii

Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie jest określane mianem ekskluzywnego. Nietuzinkowy charakter zdobień nadaje gadżetom niebywałego wyglądu. Co więcej, efekt 3D w połączeniu z kryształkami jest wręcz niepowtarzalny. Połączenie obu technik to klasa sama w sobie. Satysfakcja kontrahentów gwarantowana!

Ograniczenia

Niemniej jednak metoda, wykorzystująca nanoszenie kryształków na gotowe materiały nie jest pozbawiona wad. W przeciwieństwie do Sensitive Touch, które charakteryzuje się niezwykłą odpornością na czynniki zewnętrzne oraz zmywanie w zmywarkach, Cristal Touch wymaga ręcznego mycia. W przypadku piaskowania ceramiki musimy natomiast spełnić podstawowe wymogi, ściśle związane z wymiarami projektu. Wielkość czcionki małych literek musi wynieść co najmniej 3 mm.

Gadżety reklamowe a technika zdobienia

Gadżety reklamowe z logo to nie tylko dobry sposób na budowanie pozytywnego wizerunku marki, a także na obdarowanie klientów. Upominki biznesowe powinny zatem być praktyczne, uniwersalne i spełniać swe podstawowe funkcje. Zadbaj, by dostosować je do potrzeb i oczekiwań swoich kontrahentów. Inwestycja ta zwróci się w mgnieniu oka