Coffee2Go - w drogę z kubkiem reklamowym? Czemu nie!

Coffee2Go - w drogę z kubkiem reklamowym? Czemu nie!

Jedną z najskuteczniejszych i jednocześnie od dawna znanych form reklamy, jest niebezpośredni marketing. Jego przekaz, choć jest subtelny i bardziej podprogowy, niż zakomunikowany wprost, skutecznie dociera do odbiorcy. Marketing niebezpośredni zastosować można m.in. w postaci gadżetów reklamowych.

 

Kubek reklamowy na drogę

 Kubki reklamowe obecne są nie tylko w niemal każdym biurze, ale również w wielu domach. Właściciele firm, ich pracownicy, kontrahenci oraz klienci niejednokrotnie posiadają kubki z nadrukiem w kuchennych zasobach i nierzadko chętnie z nich korzystają. Tym chętniej, jeśli kubek reklamowy jest estetyczny, ma ciekawy kształt i odpowiednio skomponowaną grafikę. Niewątpliwie jedną z ciekawszych form kubków reklamowych są kubki typu „Coffee2Go”. Znamy je choćby ze stacji paliw, na których możemy zakupić kawę czy herbatę na wynos i bez problemu wypić ją kontynuując podróż samochodem. Jednak powszechnie dostępne kubki wykonane są zwykle z odpowiednio zabezpieczonego kartonu. Kubki Cofee2Go dostępne w naszej ofercie wykonane są z ceramiki, a ich praktyczność wzmacnia możliwość zamknięcia podobnie, jak papierowe kubki do napojów.

Kubki z nadrukiem - praktyczne, wygodne, użyteczne

Ciągły pośpiech i napięty harmonogram nie sprzyjają możliwości spokojnego dopicia kawy przed wyjściem z domu. Tym samym, szansa na zabranie kawy ze sobą, brzmi jak wyjątkowo wygodna opcja. Kubki typu Cofee2Go utrzymują temperaturę napoju. Zatyczka z kolei zabezpiecza przed jego rozlaniem. A dodatkowo, są to kubki do pełnego zadruku, dzięki czemu możemy z powodzeniem uczynić z nich kubki reklamowe. Czy to nie brzmi dobrze? Ceramika reklamowa daje nam dziś coraz więcej możliwości. Nie stanowi też już wyłącznie gadżetu reklamowego, ale może być ciekawym wyposażeniem domowego zaplecza. Zobacz ciekawe rozwiązania, jakie udostępniliśmy w naszej ofercie. Cofee2Go jest tylko jedną z wielu, oryginalnych propozycji.

M_458_A
Cena od: 

28,26 

Freedom Excellence Lock 300 ml biały
M_118_A
Cena od: 

22,84 

Freedom Classic 300 ml biały