Ceramika reklamowa na przyjęciu weselnym

Ceramika reklamowa na przyjęciu weselnym

Mogłoby się wydawać, że klasyczną ceramikę reklamową zastępują obecnie bardziej wymyślne gadżety reklamowe. To jednak błędne założenie. Ceramika reklamowa, kubki z nadrukiem, filiżanki reklamowe, wciąż wiodą prym nie tylko w wielu branżach, ale też są nadal lubiane przez klientów.

 Na naszym blogu na bieżąco podpowiadamy pomysły na wykorzystanie ceramiki reklamowej do promocji swojej marki. Tym razem pokażemy jak zestawy ceramiczne z nadrukiem można wykorzystać podczas organizacji przyjęcia weselnego.

Promocja marki i personalizacja w jednym

Nie ma chyba młodej pary, która nie chciałabym, aby jej przyjęcie weselne było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Niezależnie od tego, czy organizowana jest huczna impreza czy koktajl-party, ten dzień ma być zapamiętany przez młodych i przez ich gości. Tym samym, po stronie organizatora zostaje spełnienie tych oczekiwań. To jasne, że domy weselne, restauracje, czy inne lokale oferujące możliwość organizacji wesela posiadają własne zastawy stołowe. Często natomiast, na okoliczność przyjęcia weselnego organizator oferuje inną zastawę, niż ta wykorzystywana na co dzień. To doskonała okazja do tego, by nie tylko urozmaicić oprawę przyjęcia, ale też wyróżnić własny lokal. Można bowiem zaoferować okolicznościową zastawę ceramiczną z nadrukiem. Nie chodzi naturalnie o każdorazowe zamawianie pełnego kompletu naczyń z nadrukiem, gdzie widniały będą imiona młodych i data ich ślubu. Jednak oryginalnym i ciekawym pomysłem z pewnością okaże się zastawa z sentencjami pasującymi do wydarzenia. Jeśli szukasz ciekawych zestawów ceramicznych z nadrukiem, zajrzyj do katalogu ceramiki reklamowej.

S_302_A
Cena od: 

0,00 

Swan Coffee Set biały
S_318_A
Cena od: 

0,00 

Victor Coffee Set biały
S_303_RA
Cena od: 

0,00 

Wind Coffee Set Royal White
S_316_A
Cena od: 

0,00 

Manhattan Coffee Set biały