Nadruki na kubkach

Bezwzględnie jedną z najpopularniejszych technik znakowania na kubkach jest technika zwana drukiem bezpośrednim. Jest to wysoce zautomatyzowana metoda, w której druk odbywa się bezpośrednie na powierzchni ceramiki. Zaletą takiej technologi jest niski koszt druku oraz wydajność. Nadruku wykonane w tej technologii się wypalane w piecu w temperaturze ok 800 st dzięki czemu są odporne na zmywanie w zmywarkach.

Nadruk bezpośredni ma jednak pewne ograniczenie. Jednym nich jest możliwość nadruku wyłącznie w pełnych kolorach na zewnętrznej stornie kubka. Kolejnym ograniczeniem jest ilość kolorów jaka może zostać nadrukowane. Nie może ona być większa niż 6 kolorów.

Więcej informacji o technice nadruku bezpośredniego, przykładowe realizacje oraz film przedstawiający cały proces znakowania znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Baza Wiedzy

Best sellery

Szybki kontakt

e-mali: info@side.com.pl
tel.: +48 575 001 453
tel.: +48 578 110 123
tel.: +48 530 001 451
tel.: +48 502 396 900

Gadżety reklamowe

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, iż właśnie został uruchomiony nasz najnowszy - a zarazem jedyny taki w Polsce -  serwis z gadżetami reklamowymi dla firm.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę https://side.com.pl

logo side - Nadruk na kubkach
OFERTA PROMOCYJNA
kubki i filiżnaki z logo
Przewiń do góry