Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Kubki reklamowe cieszą się dużą i niesłabnącą popularnością – dlaczego? Decydując się na zakup kubków z nadrukiem – zyskujesz atrakcyjny nośnik reklamy i całkiem sporą powierzchnię reklamową, na której bez problemu możesz wyeksponować logo firmy, hasło reklamowe i przykuwającą wzrok grafikę. Teraz zastanów się ile miejsca do zagospodarowania nadrukiem oferują smycze i długopisy reklamowe? Kubki z nadrukiem są chętnie przyjmowane i praktycznie wykorzystane, Wystarczy, że spojrzysz na biurka swoich współpracowników - ile znajdziesz tam kubów reklamowych? W jakim kubku reklamowym lub filiżance z nadrukiem sam najczęściej pijesz poranną kawę?

Kubki z logo

Koniec z nudnymi, sztampowymi kubkami reklamowymi. Najnowocześniejsze technologie nadruku dają nam nielam nieograniczone możliwości znakowania a wygląd naszych kubków reklamowych jest uzależniony praktycznie tylko od naszej wyobraźni. Zamawiając kubki z nadrukiem mamy do wyboru m.in  takie techniki znakowania jak, nadruk bezpośredni, kalmomania, Sesitive Touch lub dla miłośników żywych kolorów Hydrocolor. Kubki reklamowe z nadukiem firmy mają jeszcze jedną zaletę. Działa jak billboard – domownicy, współpracownicy, przyjaciele i rodzina obdarowanego – każdy zwróci uwagę na kubek z nadrukiem.. Słyszałeś o efekcie czystej ekspozycji? Często stykając się z bodźcem , np.: logotypem, nawet nieświadomie, wzmacniamy pozytywny wizerunek firmy. Zmienia się nasza percepcja – z całkiem ambiwalentnego stosunku, marka zaczyna wzbudzać w nas pozytywne emocje i uczuci

Ceramika reklamowa

Wielu specjalistów do spraw reklamy i promocji chętnie sięga po kubki reklamowe jako atrakcyjny nośnik reklamy. Jak wyróżnić swój produkt na tle konkurencji? Postaw na produkt wysokiej jakości – kubki z nadrukiem, który nie blaknie myty w zmywarce i poddany działaniom wysokiej temperatury i detergentów. Wybierz kubek reklamowe w oryginalnym kształcie bądź postaw na niebanalny zestaw: filiżanka z  pokrywką, która sprawdzi się w każdym biurze ale również jako prezent. Filiżani reklamowe, wysokie szklanki czy szklane kubki – kawa będzie smakować w nich wybornie i dobrze się prezentować.

Postaw na kreatywność

Kształt kubka reklamowego w połączeniu z oryginalnym projektem i zastosowaniem nowoczesnych technologii sprawi, że zyskasz przewagę nad konkurencją. Jaki powinien być gadżet reklamowy? Gadżeciarski! Pamiętaj nie liczy się ilość - tylko jakość. Dobry pomysł to 80% sukcesu. Skorzystaj z pomocy profesjonalnego projektanta, który zaprojektuje kubek reklamowy spójny z identyfikacją wizualną i wartościami reprezentowanymi przez firmę.


Kontakt ze sklepem

Zachęcamy do kontaktu.