Filiżanki reklamowe - idealne do biura i na prezent

Filiżanki z własnym logo zobaczymy na niejednym firmowym biurku. Nic dziwnego. W końcu ceramika reklamowa stanowi jeden z podstawowych nośników reklamy. To gadżety estetyczne, praktyczne, a dodatkowo subtelnie utrwalające wizerunek marki. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym technikom nadruku na wyrobach ceramicznych, możemy nie tylko wybrać filiżanki reklamowe o ciekawym kształcie, ale też ozdobić je interesującą kolorystyką, czy przyciągającym uwagę wzornictwem.

 

To gadżet, który sprawdzi się nie tylko na co dzień, jako podstawowe wyposażenie biura lub sali konferencyjnej, ale zostanie też doceniony, jako elegancki prezent.

Filiżanki reklamowe

Opis kategorii

Wyświetlanie 1–60 z 61 wyników

Filiżanki reklamowe to nie tylko elegancki sposób na podanie gorącego napoju gościom podczas spotkania biznesowego, to również idealny nośnik informacji o firmie. Wystarczy, że filiżanki z logo zawierają także nazwę firmy i stwarzają tym samym nietuzinkowy gadżet reklamowy.

Na niejednym firmowym biurku spotkać można eleganckie filiżanki z logiem firmy. Są to gadżety praktyczne, estetyczne i co najważniejsze, utrwalają wizerunek firmy w sposób wyszukany. Ceramika reklamowa to jeden z podstawowych nośników reklamy, dlatego oferujemy szeroką gamę produktów do wyboru. W różnych kształtach, kolorach oraz pojemnościach. Oryginalny design i czysta powierzchnia filiżanek pozwalają na zamieszczenie na nich nadruku, napisu lub logo w dowolnej wielkości, kolorystyce i stylu.

Taka spersonalizowana filiżanka z napisem lub logo i z podstawką będzie stanowić doskonałe wyposażenie firmy. Dodatkowo sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego dla klienta. Reklamowe filiżanki z nadrukiem powinny zostać docenione jako podstawowe wyposażenie biura lub sali konferencyjnej.

Filiżanki z nadrukiem jako upominek dla stałych klientów

 

Jak znaleźć uniwersalny prezent firmowy, które spełni oczekiwania większości, a nie będzie taki sam, jak u innych? Filiżanki reklamowe to z pewnością najlepsze rozwiązanie.

Filiżanki z nadrukiem to nietypowy pomysł na promocję firmy. Idealnie sprawdzą się w czasie spotkań biznesowych i spełniają swoją funkcję jako upominek czy prezent dla stałych klientów oraz ważnych partnerów biznesowych.

Nadają się do wykorzystania przez wszystkie branże, bez wyjątku. Filiżanka z nadrukiem przyciąga eleganckim designem, dlatego świetnie sprawdzi się podczas programów lojalnościowych, w których będzie nagrodą dla stałych klientów, jak i świetnym sposobem na przyciągnięcie tych potencjalnych.

Filiżanki z logo – gustowna promocja Twojej firmy

Kawa czy herbata podana w eleganckiej filiżance świadczy o dobrym guście właściciela firmy oraz o szacunku dla gościa. Ponadto buduje pozytywny wizerunek firmy w oczach klienta i partnera biznesowego. Filiżanki z logo to gustowna promocja Twojego przedsiębiorstwa.

Na swoich partnerach biznesowych zrobisz lepsze wrażenie, podając kawę lub herbatę w filiżankach, które zachwycą swoim designem i jakością.

Filiżanki z logiem firmy budują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, co w przyszłości może przełożyć się na większy przychód. Dyskretne i uniwersalne działania marketingowe często przynoszą lepsze efekty niż bezpośrednie działania dla firmy takie jak reklama czy bilbordy. Filiżanki z logo paradoksalnie mogą zostać na dłużej w pamięci klienta i gości niż wpływowa reklama.

Filiżanka z własnym nadrukiem – idealny prezent na każdą okazję

Aromatyczna kawa dla prezesa firmy smakuje lepiej w filiżance, na której umieścisz logo Twojej firmy, jakiś napis lub nadruk. Własna filiżanka z napisem, jaki tylko chcesz, to gadżet, który będzie używany na co dzień. A może filiżanka z własnym nadrukiem? Jej elegancki i nietuzinkowy wygląd sprawia, że idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję. Ceramika reklamowa dba o dobrą reklamę dla Twojej firmy.

Filtrowanie ceny

Wybierz pojemność

Wybierz kolor

OFERTA PROMOCYJNA
kubki i filiżnaki z logo
Przewiń do góry