Praca

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

- rozwój i systematyczne pogłębianie rynku sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów

- utrzymywanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami

- realizacja planów sprzedaży

- przygotowywanie ofert handlowych

- przepływ informacji handlowych pomiędzy firmą a klientami

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie

- znajomość technik negocjacyjnych

- łatwość nawiązywania kontaktów

- duża motywacja do działania

- zdolność szybkiego uczenia

- doskonałe umiejętności organizacyjne

- skuteczność w działaniu i wytrwałość w realizacji celów

- znajomość pakietu Office oraz mile widziana znajomość program Corel Draw

- nastawienie na długofalową współpracę

- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

- mobilność i prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Mile widziane:

- znajomość branży reklamowej

Aplikacje ( CV ze zdjęciem + list motywacyjny ) prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@side.com.pl. do dnia 20.02.2017
W CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Notice: Undefined variable: defstopka in /var/www/clients/client1/web33/web/footerCustom.php on line 7
Kontakt ze sklepem

Zachęcamy do kontaktu.